Main Menu

Biogoriva

Autor zvrk, 29 Veljača 2012, 20:07:08

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

kemba

evo ekipa i svjezi info o bio dizelu, natanko stila punog bio dizela iz ozlja otisao na more vratio se nazad sve pet auto isto vuce nije neka razlika u potrosnji, kasnije maznuo jos 5 rezervara i sve normalno
jedino sto sam primjetio prije mi je znao baciti crnog dima ako ga dobro opletem po gasu na eurodizel sa bio dizelom nema daska dima a vjerujte mi karavanče ne da je bio natovaren nego pretovaren
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

crev1986

Citat: boresky  u 29 Veljača 2012, 22:24:05
Fala lepo,ja se na ulje nebum vozil! :no2:
Eventualno na svinjsku mast. :D
od tog ulja frajer u kod mene radi biodizel a vozi novu lagunu na to ! googlanjem ces doc kako se to radi  !!!! a mslim da renolov dci motor nece gutat svakava sranja ko fiatov jtd

zvrk

Citat: kemba  u 10 Kolovoz 2012, 00:02:42
evo ekipa i svjezi info o bio dizelu, natanko stila punog bio dizela iz ozlja otisao na more vratio se nazad sve pet auto isto vuce nije neka razlika u potrosnji, kasnije maznuo jos 5 rezervara i sve normalno
jedino sto sam primjetio prije mi je znao baciti crnog dima ako ga dobro opletem po gasu na eurodizel sa bio dizelom nema daska dima a vjerujte mi karavanče ne da je bio natovaren nego pretovaren
Odlično!
Znači, 8,77kn je po litri?

kemba

Citat: zvrk  u 10 Kolovoz 2012, 01:05:40
Odlično!
Znači, 8,77kn je po litri?

pa tako nekako - pdv jer mi to ne naplati
ali ako netko ima nekog od prijatelja tko ima autobuse i licence za javni prijevoz putnika neka ga zamoli da mu naruci bio dizel jer za vlasnike licence za prijevoz putnika ti je cijena 50% cijene dizela
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

kemba

ma potrosnja se povecala nesto sitno cca 0.2l na 100 zanemarivo
nemam ti pojma kako se to i na koju sehemu uzima u ozlju, kolega ima kamione pa on toga uzme cca 10000litara pa ja po malo dramim od njega

ako si blizu ozlja odi tamo i pitaj kako i na koju shemu se moze kupiti biodizel.,...
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice