Fiat Cinquecento - propadanje kočnice

Autor paul, 14 Kolovoz 2012, 13:52:26

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

paul

Dakle radi se o cinquecentu,.kada naglo zakocim auto super koči,ostaju dva traga na cesti..e a kad lagano kocim kocnica propada do poda i kad je vec pri dnu pedala onda moram jako nagazit da bi uopce stao..i tada na asvaltu ostaje samo trag od ljevog prednjeg kotaca..i tad mi i auto bjezi u ljevo.. Promjenjeni prednji lajtunzi i kociono ulje i dalje isti problem.. Molim pomoč

autoservis-edo

Glavni kocioni cilindar. Kad naglo zakocis gumice u njemu zadihtaju i auto koci ali kad lagani kocis ili probaj kad ti auto stoji na mjestu i lagano stavie nogu na kocnicu pedala propada onda gumice u njemu ne dihtaju i kocnica propada.

paul

Gdje se taj glavni kocioni nalazi i kak to promjeniti?samo gumice?  Da kad na mjestu stisnem isto propada,al ne tak brzo kao kad vozim,

autoservis-edo

Dobronamjeran savjet,ako neznas di je glavni kocioni cilindar i kako ga promjeniti nemoj to sam ni raditi jer ces dovesti u pitanje svoj a i tudji zivot. Inace glavni kocioni cilindar ti se nalazi na servo bubnju u motornom prostoru. Ja nikad ne mjenjam samo gumice nego komplet cilindar.

paul

Evo zvao sam tokica,kresu..nitko nema cilindar..reko mi lik iz tokica da u Šulekovoj ima lik koji popravlja te koč. cilindre..ak je uopce to cilindar..