Fiat Doblo 1.2sx - nema snage

Autor milivanov, 19 Kolovoz 2012, 13:34:01

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Dalibor

Citat: FileFixer  u 27 Kolovoz 2012, 20:06:18
Definitivno točno isprobano na mom autu. Kad sam radio malu generalku, tzv. majstor je pogriješio staviti remen za 2 zuba i auto je palio i radio bez problema, ali dok bi povukao trebala je godina dana.
To je primjetio majstor koji mi je mjenjao pumpu ulja i kad je sve napravio kako treba, vidi vraga, auto vuče i ide ko beba. Možda bi u ovom slučaju i bilo dobro reklamirati toga koji mi je us*ao auto? :ok:
to ti je tako kad "majstori" misle da je zupcasti zahebancija :)

milivanov

#16
  evo Å¡to sam dobio nakon 2mj i 22 dana kod buljubaÅ¡ića;viÅ¡e nije samo da nema snage, pa DA SE ISPRAVIM SADA BRUJI ,GASI SE U LERU,SLABO VUÄŒE I GRIJE KAO LUD A IZAÅ AO IZ AC BULJUBAÅ IĆ,NARAVNO NAKON Å TO SAM PLATIO 1060KN ZA EL.DIAGNOSTIKA200KN,BRTVILO GLAVE 160KN,ELEKTRIÄŒARSKI RADOVI 300KN I 400KN ZA MEHANIÄŒARSKI RAD .AUTO U JOÅ  GOREM STANJU NEGO Å TO JE BIO?????!!!!!ma nemam viÅ¡e komentara.????!!!!!!















milivanov

e da sada gori i lampica ,izgleda kao riba
  ,to je valjda neki motor nacrtan, žute boje!! :drive:

Dalibor

U jbt koje majstore imate u osijeku :idiot:

Punto hsd

Kad smo vceć kod problema,da nenabrajam šta sam sve promjenio na auto.Od senzor kojekakvih do pumpe goriva i regulatora tlaka.Auto mi ujutro i noću ide kao blesav,a kad je vruće guta gas do 3000 okr.

tutto

Citat: Dalibor  u 28 Kolovoz 2012, 22:36:51
U jbt koje majstore imate u osijeku :idiot:

Ima ih "vrhunskih" i u Zagrebu. Već mjesecima nikako da otvorim temu sa priloženim slikama, pa da svi vide kaj su meni od auta napravili majstori u Baotiću.
Dva puta sam išao isključivo na finjaka reklamirati toliko očigledne propuste, ali nikako da ulovim vremena i odem i treći put, samo na malo drugačiji način, jer više fakat nema smisla neko ljudsko i civilizirano pronalaženje riješenja.
Vidjet ćete svi kad otvorim temu (nadam se uskoro) i stavim slike kako se tamo auti lakiraju..... a tek spike i opravdavanja (i to imam sve snimljeno), pa to je da se usereš.
Morao sam se namjerno jedno vrijeme isključit iz cijele priče da ne puknem do kraja.... Cijelo vrijeme se pitaš jesu li oni fakat toliki idioti ili se mogu toliko pravit idiotima. Mislim, prave se idiotima i hoće tebe napravit idiotom ali dokle ta spika ide, pa to je prestrašno, a i idioti su kad mogu takav auto nekome isporučit.
Poanta je u tome da svatko može pogrijeÅ¡it i tu ne treba raditi problem, ali pravit te kretenom da je to tako dobro i toliko se ufurat u spiku da to baÅ¡ tako i nikako drugačije ne može bit.... ma užas...... i ti ga puÅ¡taÅ¡ da on priča i priča i opravdava se i mulja i mulja.... i na kraju kaže da će ispraviti greÅ¡ku i onda ti opet ispuruči isti auto jer ti kao valjda nećeÅ¡ primjetit da nije niÅ¡ta raÄ'eno....  Kraljevi, kraljevi..... Ja sam fakat jedno vrijeme mislio da je nekakva skrivena kamera, zeka i tako u tom stilu..... :trus :idiot: :trus :idiot:
Ma ne, neću više, otvorit ću temu pa........

Dalibor

Baš razmišljam najbolje je prijaviti ako su ovlasteni servis
pa neka izgube licencu

tutto

Citat: Dalibor  u 29 Kolovoz 2012, 21:13:09
Baš razmišljam najbolje je prijaviti ako su ovlasteni servis
pa neka izgube licencu

Pa ja vjerojatno i budem jer su stvarno prešli svaku granicu, barem ovi iz lakirnice - limarije, a znam da ni ovi u servisu nisu neko cvijeće. Kako znam? E pa zato jer su kolegi na servisu (isto baotić) napisali da su promjenili prednje kočnice a nisu ih ni taknuli..... i tako, ima toga još ali da ne duljim.....

Dalibor

otvori novu temu pa da vidimo :ok:

zculig8

Ja godinama tražim majstora i taman kad mislim da je taj ok, on nešto zaj......
Sad imam neki špirijus da sam nanjušio dečka koji zna svoj posao
Nije problem platiti ako je posao dobro obavljen, meÄ'utim ako je neÅ¡to sj..... onda je i 100 kn puno
Kad bi ĹÄ,,etanje bilo zdravo, poĹÄ,,tar nebi nikad umro

milivanov

#25
 :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii:

milivanov

 :wiii:  :wiii:  :wiii:  :wiii: dakle nakon samo dva dana tj. od ponedjeljka do danas tj utorak auto je popravljen velika vam hvala na  :) broju :wiii:  :wiii:  :wiii:  :partytime  Å¡to se tiče ac buljubaÅ¡ića sjebali su mi centralu za ubrizgavanje goriva i izrezali i polomoli katalizator,falili su vijci ,ma nemam rijeći da takav servis uopće radi.dakle HVALA slavonija timu na broju telefona od dotičnog gospodina ,koji je Å¡to se mene tiče kralj fiata.  svaka čast majstoru!!!!! :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :) :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo

zculig8

Ajde neka je sa srećom i puno sretnih km :)
Kad bi ĹÄ,,etanje bilo zdravo, poĹÄ,,tar nebi nikad umro

Sizif

Citat: milivanov  u 04 Rujan 2012, 21:23:08
:wiii:  :wiii:  :wiii:  :wiii: dakle nakon samo dva dana tj. od ponedjeljka do danas tj utorak auto je popravljen velika vam hvala na  :) broju :wiii:  :wiii:  :wiii:  :partytime  Å¡to se tiče ac buljubaÅ¡ića sjebali su mi centralu za ubrizgavanje goriva i izrezali i polomoli katalizator,falili su vijci ,ma nemam rijeći da takav servis uopće radi.dakle HVALA slavonija timu na broju telefona od dotičnog gospodina ,koji je Å¡to se mene tiče kralj fiata.  svaka čast majstoru!!!!! :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :wiii: :) :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo

Eto, rekoh ti  :bravo

Covjek zna sta radi i najvaznije je to sto OCE da radi...

Pozdrav

milivanov

pa bio bi red i da kažem koji je ustvari problem bio sa doblom.ZUPÄŒASTI REMEN RADILICE.to je bio problem zaÅ¡to auto nije imao snage .  :idea: :tres: zbog tog problema auto mi je bio 2mj i tri tjedna u ac buljubaÅ¡ić i to nisu znali popraviti. :bravo