Fiat Cinqecento 704 cc - iskustva

Autor simunovic, 03 Rujan 2012, 23:30:11

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

simunovic

pozdrav,
vozin Cinecenta iz 95. ,704 cc, 22 kw,2 cilindra (mislin da je to isti motor ko u pegli bis),pa me interesira dali neko ima iskustva s tim autom i tim motorom,kolki in je zivotni vjek,koje su najcesce mane ,na sta triba pazit i najvaznije (posto sam to  auto uzea radi navodne "male" potrosnje koja i bas nije mala ;7 litara) dal da se toga rijesavam ili .....

topolino

Ukratko Da. Fora za imati, ali jaci sa 55 ks i puntov 75ks unutra su bolja opcija.
Mane tog motora su isto kao i kod pegle pucanje radilice kod jace voznje.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

simunovic

a ima san ideju stavit iz una 1.1 fire,al neznan oče nosači pasat,
ako neko zna sta i kako neka se javi.

S16Vt

Citat: simunovic  u 07 Listopad 2012, 16:12:22
a ima san ideju stavit iz una 1.1 fire,al neznan oče nosači pasat,
ako neko zna sta i kako neka se javi.

Poslikaj ispod haube pa ce bit lakse odredit, tesko ista ide bas na saraf

bax145Q4

nosace stavi od sportinga sve ti pase ja san imo 700 pa 1000 fire pa 1100 fire i sad je 12 16v sve pasu na nosace od sportinga
Mozes doc imam ti ja motor 1.2 16v i nosace i struju i sve moze i ugradnja

simunovic

hvala bax145Q4,ako imas skakve slike kako sto sve slaga ,mislim ako ti nije problem da mi ih pošaljes na mail,cekan sad jos koji mjesec da mi istekne reg.pa cu se ozbiljno pozabavit slaganjem cinqea :wip

bax145Q4


simunovic


topolino

Imas i opciju turpije 704 motora. Imas dosta pegli i 500 nuova sa 60ks. Boranje na 800ccm, klipovi sa bube 1.6, dupli sa fice, elektronsko paljenje, drugi auspuh, turpija glave, jedina stavka koju nemozes sam napraviti jest bregasta koja kosta 500â,¬. Ima link na podforumu ostali modeli, za peglu.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: