Fiat Doblo 1.9 D - Problem kod paljenja

Autor splicanin, 04 Listopad 2012, 15:21:55

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

splicanin

Doblo 1.9 D obican dizel 90.000 km. imam problem kad ga palim, ponekad upali kao benzinac kad je pod saugom, povecani okretaji i u tom trenutku ne prima gas..ugasim ga i ponovo upalim i onda je u redu...to se dogadjalo rijetko a sade sve cesce i kad je ugrijan i hladan, nema pravilo..neki kazu da se radi o nekakvom senzoru u Bosh pumpi i da se mijenja kompletna pumpa..jel neko imao takav problem?

kemba

bit ce da tko god ti je rekao da je senzor u pumpi da je covjek upravu
samo je problem sto taj auto ima lucas pumu i reparacija iste je skupa za poluditi....

kolegi je krepala pumpa na puntu, nadri majstor u os mu je pripasao neku pumpu od nekog forda i od tada ne da ima sranja sa autom nego ima dva brda sranja i kostao ga taj cijeli proces vise nego da je kupio novu pumpu
tako da nedaj boze da ti crkne pumpa repariraj svoju i nemoj popusiti ovako glupu foru kao moj kolega
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

splicanin

jel neko zna koliko kosta reparacija pumpe i navodno to radi jedino neki servis u Zg. i u Istri neko...

kemba

Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

topolino

Selo guran nekih 2km od vodnjana (istra) cesta vodnjan/ barban. Neznam kako se covijek zove, ali naci ga nebi trebalo biti tesko ima 5 kuca u selu.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

andreiGT

imaš i u splitu čovjeka šta se bavi s tim.... al nemam kotakt

tempradrifter


splicanin

Hvala svima na informacijama...u Splitu znam o kome se radi ali mi u A.Hrvatskoj kazu da on navodno ne radi to, nisam provijeravao..