Fiat bravo 1.4 12v potrosnja plina

Autor elite911, 05 Studeni 2012, 17:00:27

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dinko1981

Meni je znači trošila 10-11 l u kombiniranoj vožnji, sa solidnim udjelom otvorene ceste, ali kombinacija čiste gradske vožnje i hladnog vremena 15l bez jeb..ti

Antonio1987

moj 1.8 plina trosi 10l,a frend mi ima 1.4 12v njemu isto plina trosi 10l

ekusetic

Sestra ima 1.8 motor, plin neki najobicniji (kupila je auto s njim) 11litara trosi...

zvrk

Eto..ja imam 1.8 na plin, pa mi troši 12-13 po Zagrebu...ali čim se maknem iz Zagreba, potrošnja pada (pritom ne mislim na autoput ni na otvorenu cestu).

Bravo 1.8 troÅ¡i na plin od 10 do 13 litara po gradu, zavisno od veličine grada  ;D
Slično je i sa 1.6 i sa 2.0, a 1.4 uglavnom troÅ¡i isto toliko jer ih većina ima plin na flanÄ'u i već "potroÅ¡ene" motore. One koji su u dobrom stanju, mislim da nebi trebali troÅ¡iti viÅ¡e od 10lit. po gradu.

elite911

da to sto se tice gradova je istina...to sam primjetio...ja sam iz vukovara i kad sam dole s 100kn predjem vise kilometara...nzm tocno koliko al "duze se vozim"...al opet u ri sa 100kn idem 3 puta na fax a u vu se tjedan dana vozim stalno, neizlazim iz auta...al opet ne ide mi u glavu 12-13l trosi ta mrtva masina...bio na servisu sve promjenio...i kaze morat ce manje trosit i opet nista...dodje mi da kupim dizlo...:D
Svaka budala ima svoje zadovoljstvo, samo ih ja imam i previse!!!

cicili

si probao provjerit potrosnju na benzin? mozda ti treba ustimat plin.  :neznam: