fiat seicento sporting

Autor petar0209, 12 Ožujak 2013, 20:12:33

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

petar0209

zanima me dali je normalna potrošnja 8l rute su otprilike 30km ili nešto malo vožnja po gradu ?

DinoG

Imao sam seicenta 1.1 55 konja, mislim da je isti motor i u sportingu. Ja bi rekao da je ta potrosnja jos i solidna, jer meni je bilo i vise.

DRAGON

Ako ti je ruta od 30km, i voziš cc 100-110 po meni je to puno, ako se dobro sicam meni je tošija punto 75 takve vožnje top 6.5-7lit. kombinirana vožnja 8-8.5 (vecina grada)

M.P.

previše za otvorenu cestu, da si rekao samo grada onda je to to. ispravni 55 ne prelazi 6l, da ne znam kako ga voziš, i to u puntu. u seicentu logikom stvari mora ić i manje jer je manji/lakši...

petar0209

napravljen je veliki servis izmjena zupčastog remenja vodena pumpa amortizeri prednje pločice kablovi od svječica ulje filteri

petar0209


samanosuke

#6
Moj Sporting je nedavno okrenuo 120 000km i potrošnja po uglavnom otvorenoj cesti i malo grada je u uvijek bila u prosjeku 6-6.5 litara, i to ne baš penzionerske vožnje. Da mjenjač nije toliko kratak, vjerujem da bi to bilo i niže, jer na 100km/h je već preko 3000 okretaja...

Jedanput sam baš išao vidjeti koliko bi max trošio na otvorenoj cesti, natočio sam ful tank i gas do daske na autocesti nekih 100 i sitno kilometara i onda je posisao nekih 8,5 litara (ali to su baš konstantno bili visoki okretaji). Tako da mislim da je 8l normalne vožnje malo previše.

brane9

kad sam imao cinquecenta isto je potrošnja bila ogromna, a onda sam skužio da je rezervoar trul (njihova boljka) pa je curio. Neznam kako je na seicentu pa provjeri;-)