Zamjena original radia za 2 DIN

Autor Stilius, 03 Prosinac 2013, 15:40:55

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

prci9999

Nije da je katastrofa al moglo bi i bolje,hvata talijane a ponekad u voznji nestane signala pa doÄ'e...jbg...ajd napises tu jel bude bolje sa tom antenom kad ti doÄ'e

AntonioK

Citat: prci9999  u 11 Lipanj 2017, 14:20:56
Nije da je katastrofa al moglo bi i bolje,hvata talijane a ponekad u voznji nestane signala pa doÄ'e...jbg...ajd napises tu jel bude bolje sa tom antenom kad ti doÄ'e
Jesi u postavkama radija stavija EU?

prci9999


prci9999

Citat: niko33  u 10 Lipanj 2017, 11:54:26
Nije carina vec PDV - najavil sam ti :P: -iznad 170kn vrijednosti za foto opremu,mobace,radie....deru pdv
Zbog toga ja vise preferiram EU sellere - mozda koja kn vise u startu ali nema extra troskova i za par dana ti je item kod tebe.

p.s.kakav ti je radio prijem? - ja sam uzel kineza 2 din i prijem je katastrofa,upravo sam narucil antena amp da malo popravim situaciju

-si dobio tu antenu?sta bolje sad?

niko33

Citat: prci9999  u 08 Srpanj 2017, 17:15:30
-si dobio tu antenu?sta bolje sad?
Stiglo pojacalo,trunku bolje lovi ali jos uvijek daleko losije od origigi radia. :bad:

prci9999

meni je radio sada skroz ok,sto se tice antene,bio je moj zaeb...radio bi sam birao stanice kad bi doslo valjda do neke smetnje,dok ja nisam skuzio da trebam stisnuti tipku AF i sad sve 5 sto se tice antene i radija

Mike20

Radio ne bira sam stanice. Kad mu signal stanice (frekvencija) koju slušaš oslabi jer se udaljavaš od odašiljača preko kojeg si slušao tu stanicu, on automatski traži drugi odašiljač sa boljim signalom iste frekvencije

topolino

A u nasem slucaju to znaci da ce svakih 10 sec traziti novi odasiljac. Sto zbog brdovitog kraja, talijana i samog radija, jer kao i na mobitelima prijemnici su drasticno slabiji nego prije 15g. Razlog je puno bolja pokrivenost odasiljacima u slucaju zapadnih zemlja , pa ni nema potrebe ugradivati jake prijamnike.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: