Punto 1.1 1998. Nerjesiv problem

Autor richygunner, 10 Prosinac 2013, 16:35:10

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Puntigamer

Diferencijal u leru se ne moze cuti.
Vjerojatno sklop kvacila ili kakav lezaj u mjenjacu

natipkano na jednom


Mike20

Tak je, lamela, točnije federi na lameli roštaju, posebno dok je jako hladno, ak lamela više nije u cvijetu mladosti

Mihajlo90

To mi se manifestira kao lagano kvrckanje (lupkanje) i to povremeno. Kao da je izvor zvuka ispod plastike kod brisača...

SEB

Citat: Mihajlo90  u 30 Siječanj 2017, 07:27:42
To mi se manifestira kao lagano kvrckanje (lupkanje) i to povremeno. Kao da je izvor zvuka ispod plastike kod brisača...
automat brisača
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

Mihajlo90

Citat: SEB  u 30 Siječanj 2017, 07:37:55
automat brisača
Moguće da. I brisač mi i prvoj brzini kao zastajkuje malo. Koliko doÄ'e novi ako se može kupiti ?

Hvala !

Poslano sa mog F3111 koristeći Tapatalk


SEB

Citat: Mihajlo90  u 30 Siječanj 2017, 13:31:36
Moguće da. I brisač mi i prvoj brzini kao zastajkuje malo. Koliko doÄ'e novi ako se može kupiti ?

Hvala !

Poslano sa mog F3111 koristeći Tapatalk


ide u kompletu sa motorm i Å¡karama... treba ga probat popravit
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

Mihajlo90

Evo stigao mi je komplet kablova za dijagnostiku Fiat Punta 75. Izbacio mi je ove greške (slika u prilogu). Dali je to mogući uzrok povremenog zatrzavanja ?http://cloud.tapatalk.com/s/5897328d9c7b5/DSC_0049.JPG

Hvala !

Memphis


Mihajlo90

Citat: Memphis  u 05 Veljača 2017, 17:18:49
Da
Jel to onda lambda sonda samo ili još nešto ?

Poslano sa mog F3111 koristeći Tapatalk


Memphis

Pa treba provjerit u paramterima kako radi lambda. Može biti da je žica od lambde negdje u prekidu ili je oštećena pa dolazi do prekida.

Mihajlo90

Citat: Memphis  u 05 Veljača 2017, 17:52:02
Pa treba provjerit u paramterima kako radi lambda. Može biti da je žica od lambde negdje u prekidu ili je oštećena pa dolazi do prekida.
Ok, kako to da provjerim ? Za sada sam obrisao tu grešku.

Hvala !

Poslano sa mog F3111 koristeći Tapatalk


SEB

Citat: Mihajlo90  u 05 Veljača 2017, 17:54:35
Ok, kako to da provjerim ? Za sada sam obrisao tu grešku.

Hvala !

Poslano sa mog F3111 koristeći Tapatalk


možda da ipak auto otpeljaš nekom majstoru?
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

Mihajlo90

Bio kod majstora, greške nikakve nema na dijagnostici, pumpa goriva stara 1 god, lambda nova, kablovi, svječice. U leru radi mirno i tiho. Problem je da i dalje povremeno kratkotrajno trza pri ubrzavanju. Sumljam na dizne. Dali se mogu očistiti ili uzeti druge ako nisu skupe ?

Hvala !

Poslano sa mog F3111 koristeći Tapatalk


Memphis

Najbolje ih je skinut i dat na čišćenje ... oni će tam odmah vidjet ako koja ne valja.

vlatko11

Citat: Mihajlo90  u 23 Srpanj 2017, 14:31:17
Bio kod majstora, greške nikakve nema na dijagnostici, pumpa goriva stara 1 god, lambda nova, kablovi, svječice. U leru radi mirno i tiho. Problem je da i dalje povremeno kratkotrajno trza pri ubrzavanju. Sumljam na dizne. Dali se mogu očistiti ili uzeti druge ako nisu skupe ?

Hvala !

Poslano sa mog F3111 koristeći Tapatalk

POd kakvim režimom rada koristiš auto?
Grad-otvorena cesta?