Punto 1.2 8v servis

Autor lukaa, 03 Siječanj 2014, 13:16:57

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Susiah

a jel trebam pazit na dimenzije(sirina x duzina) na primjer za zupcasti remen te broj zuba, neke odredene specifikacije kod pumpe, natezaca... vise me to brine, odnosno dali se moze desit da narucim dijelove i prilikom montaze shvatim da ipak taj dio ne stima na moj auto ili ce odgovarat koju god kombinaciju narucio

the-rider

ako se dobro sjecam ima tri tipa za punto
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Mike20

Mislim da je jedan tip zupčastog, znalo je biti problema kad im katalog krivo pokazuje npr Fire motor ali od Una, Punta 55 itd

the-rider

dva tipa su sigurno, razlika je u sirini, a mislim da je i treci sa drukcijim zubima
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Mike20

Da, dva su na Puntima 2, 15mm/129 zuba i 22mm/129 zuba

Mike20

Piše da je uži na Fireima 93-99, širi od 99 nadalje

topolino

Nepise ciji je set. Sifra je ksvkmc02203 568kn
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Susiah

Citat: Mike20  u 14 Ožujak 2019, 06:06:34
Piše da je uži na Fireima 93-99, širi od 99 nadalje

poslao sam upit na silux.hr sa fotografijom prometne i dobio odgovor da na moj auto ide ovaj set
https://www.silux.hr/proizvodi/motor/remenski-prijenos/zupcasti-remeni/4072976/komplet-zupcastog-remena-vodena-pumpa-530020630-lancia-ypsilon-04-11

moj auto je 2002. god. , zupcasti u ovom setu ima 129 zuba, ali je 15 mm sirine, jel to bas igra veliku ulogu ili mogu narucit ovaj set?

gokiSP

Sa siluxom niti jedno dobro iskustvo. Narucivao vise puta i svaki put neki ***. Nedavno mi poslali krivi far i to 400 kn skuplji od onog kojeg sam platio. Proslo je mjesec dana dok nisam dobio ispravan far.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


Mike20

Moguće, ako su tako napisali.
Jednom sam od njih naručivao, nije bilo problema.
TakoÄ'er, ne vidim problem ako poÅ¡alju krivo, zamijeni se, samo proÄ'e vrijeme.
Zato ako nešto trebaš riješiti čim prije, odeš u dućan, ak je nešto krivo, drugi dan se riješi, ako treba i naručivati.

gokiSP

Ali smijesno je da za zamjenu necega sto je unutar 200 km treba mjesec dana. Pa toliko ne bi trajalo da je iz kine.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


Memphis

Ma bjezi od tog Siluxa

Sent from my SM-A530F using Tapatalk