Grande punto YATOUR MP3/USB/SD/AUX adapter (Fiat) i aux kabel

Autor Lima_ri, 15 Siječanj 2014, 18:45:16

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Lima_ri

Ima tko kakvih iskustva sa http://www.importplaza.hr/usb-aux-mp3-adapter/fiat , imam original radio koji čita samo CD, a ne želim ga zamjenit jer bi izgubio komande na volanu. Ovo mi se čini kao lagano rjeÅ¡enje ali nisam pametan  :facepalm:
"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"

zvezdo

Sve ono Ã,,ega nema, ne moĹže se ni pokvariti!
ALFA u srcu,FIAT u garaĹži.

Lima_ri

Našao alternativu ,
poÅ¡to mi je ureÄ'aj spomenut u naslovu teme trenutacno van budzeta nasao jeftiniju varijantu.
Riječ je o aux kabelu ,uzeo sam ga preko e bay-a za nekih 100 kn i odmah dobio i "vilice" za izvadit radio.
Kabel je plug & play ,jednostavno se ukopca u radio, te se provuce iza (ja sam ga provuko ispod volana do kutije sa osiguracima , onda kroz onu rupu na poklopcu osiguraca tako da mi je ljepo sjeo u onu ladicu).
Kabel ima 3,5 mm jack tako da se može spojit  mp3, mob ili bilo koji uredzaj sa tim utorom. Postoji i varijanta za ipod.
Å to se tiče kvalitete zvuka ugodno sam iznenaÄ'en, zvuk je čist , identično je kao da sluÅ¡am cd.
Ja sam prezadovoljan
"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"

chakija

to sam i ja napravio, samo sam još manje platio... kupio kabal na ebayu za 30kn+30kn poštarina... spojeno na original radio iz AR 156 redizajn ... samo to ovaj adapter nije imao unaprijed napravljeno, moro sam prebrikat data in i data out da zaboravi na cd :D


Lima_ri

"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"

matija0311

Citat: Lima_ri  u 03 Veljača 2014, 20:42:00
Našao alternativu ,
poÅ¡to mi je ureÄ'aj spomenut u naslovu teme trenutacno van budzeta nasao jeftiniju varijantu.
Riječ je o aux kabelu ,uzeo sam ga preko e bay-a za nekih 100 kn i odmah dobio i "vilice" za izvadit radio.
Kabel je plug & play ,jednostavno se ukopca u radio, te se provuce iza (ja sam ga provuko ispod volana do kutije sa osiguracima , onda kroz onu rupu na poklopcu osiguraca tako da mi je ljepo sjeo u onu ladicu).
Kabel ima 3,5 mm jack tako da se može spojit  mp3, mob ili bilo koji uredzaj sa tim utorom. Postoji i varijanta za ipod.
Å to se tiče kvalitete zvuka ugodno sam iznenaÄ'en, zvuk je čist , identično je kao da sluÅ¡am cd.
Ja sam prezadovoljan

imaš sliku neku kak to zgleda?
rade komande na volanu jel?

Lima_ri

To ti je klasicni aux kabel, ima cinc 3.5 mm za mp3,mobitel .....,
"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"

matija0311


cvike19

mozes komande spojit na bilo koji drugi radio
samo on mora podrzavati tu opciju
i treba ti jedan adapter
koji doduse nije jeftin...ali radi

Multijet

 :tres:
Pozdrav.
Htio bi ugraditi mp3 player na svoj originalni autoradio,gledam po netu i treba kratkospojiti dva pina da bi prepoznao vanjski ulaz na pojačalo. Signal sam doveo i to nije problem već ne mogu pronaći koja to dva pina treba spojiti da se uključi vanjski izvor.

Nebi htio spaliti ulaze. Jel to netko već radio pa da podijeli iskustva?

Znači autoradio ima aux ulaz, žuti jack je samo izlaz prema vanjskom pojačalu, plavi jack je ulaz za vanjski izvor tipa cd izmjenjivač, yatour, mp3 i slično.
0989739290

Multijet

Nakon kemijanja sa kablovima (plavi i žuti jack) nikako nije htio proraditi ulaz. Biti će da originalni autoradio koji čita mp3 nema mogućnost za vanjski ulaz tipa aux jer sam isprobavao sve kombinacije i brikao pinove i dobio sam --ništa!
Lagano lood naručio yatour i uštekao i sve radi.

Ako kome treba žuti aux kabel ili plavi jack koji ima na sebi 10-tak centimatara žica i voljan je isprobavati neka se javi i dobiti će oba za cijenu slanja paketa
0989739290

matija0311


cvike19

uspio si da rijesis problem

i mene zanima
imas li sta slika ?

Multijet

400kuna,naručio frend sa e-bay,slike stavim kada doÄ'em sa godiÅ¡njeg
0989739290