marea 2.0 20v 108 kw

Autor SaLe 01, 08 Veljača 2014, 09:20:51

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

SaLe 01

pozz ekipi..pitanje..nabavio sam mareu 2.0 20v 108 kw..zanima me izmjena zupčastog i što sve ide uz to..i neka okvirna cijena dijelova i ruku.nije još za izmjenu ali eto da znam.hvala..pozdrav.. :)

alfaomega

Obzirom da se radi o velikom motoru a kako se za par kilometra ne bi ponovo sve skidalo obavezno promjeni španer rolicu i vodenu pumpu nemoj škrtarit jer tu možeš samo imati velikih gubitaka na uštedi znači taj dio odradi u originalu. http://fiatisti.hr/forum/Smileys/classic/formula.gif

Miki

Original košta kao suho zlato i vjerovatno nemaš/ne želiš dat toliku lovu za to i to je ok ali nemoj ni uzeti zadnje najjeftinije smeće jer možeš samo popušiti. Ja planiram na svojoj 1.6 to raditi sad i nisam uzeo najjeftinije ali ni najskuplje dijelove nekakvu zlatnu sredinu.
Alfa Romeo Giulietta 2.0

ex Tipo 1.4 i.e x2,Tempra 1.6 x3, 1.9D, ex Marea 1.6 16v x2

SaLe 01


Memphis

Citat: Miki  u 09 Veljača 2014, 00:38:54
Original košta kao suho zlato i vjerovatno nemaš/ne želiš dat toliku lovu za to i to je ok ali nemoj ni uzeti zadnje najjeftinije smeće jer možeš samo popušiti. Ja planiram na svojoj 1.6 to raditi sad i nisam uzeo najjeftinije ali ni najskuplje dijelove nekakvu zlatnu sredinu.
samo da znaš da to je razlika tokić-autocommerce na cijelom setu nekih 200-250 kn ...