Fiat 500L neispravan radio

Autor supovac, 28 Svibanj 2019, 17:29:07

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

supovac

Ukratko,dovezao sam 500L 2015god iz Austrije,audio sistem tj. radio (orginalni) je ostao smrznut na 1 stanici 99.40 (na slici) i na njemackom jeziku...uglavnom radio se nekad upali nekad ne,nekad ima tona nekad ne ali komande i touch ne reagiraju tj nemjenjaju stanicu...kaj da radim kome da odem ? Jel imao ko takav ili slican problem ? Help me

:neznam:
svaka se ĹÄ,,kola plaÃ,,‡a

AntonioK

Probaj otpojiti kleme ,pa ga vrati na tvorničke postavke

supovac

to sam prvo napravio,maknuo minus sa akumulatora i pričekao par minuta ali ništa,opet vrati na ovaj display koji je na slici...nije mi toliki problem radio nego preko tog displaya ide riktanje jezika,datuma,vremena i ostala podešavanja...
svaka se ĹÄ,,kola plaÃ,,‡a

eLaCiD

Elektronika Alarm
Nova cesta 73, Zgb
098  38 77 11
elacid@net.hr

Tooutman

Pa ostavi ga preko noci. Pa onda vidi stanje. Ovo par minuta mu je mozda nedovoljno.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

supovac

nažalost sam neču moći ništa
taj model radia koji ima na sebi i postavke automobila traži software update preko uconnect stranice...e sad na  uconnect fiat stranici da bi skinuo update za svoj fiat moraÅ¡ upisati broj Å¡asije (vin) ali nakon Å¡to ga upiÅ¡em izbacuje mi error tj greÅ¡ku kao da u sutavu neprepoznaje vozilo sa tim brojem...moraću otić baÅ¡ u fiat servis nema mi druge... :ljut5:
svaka se ĹÄ,,kola plaÃ,,‡a

supovac

evo prošlo 2mj a ja zbog nedostaka vremena nikako da riješim problem...uspio sam jedino u autocommercu saznati da je pao software tj da je potreban update koji ide preko usb ili ako neprima update potrebno je postaviti novi software...e sad,da neidem u ovlašteni dali neko ima kakvo rješenje,pozna nekog ili je čuo da se time bavi ? znači tražim osobu u Zg ili okolici koja bi na original radiu 500L napravila update software ili stavila novi u slučaju da ne prima update...








svaka se ĹÄ,,kola plaÃ,,‡a

Bero

Jesi uopće pitao u autocommercu koliko bi koÅ¡tao taj update softvera?  :zbunj: Ne bi trebalo koÅ¡tati viÅ¡e od par sto kuna, a možda je i besplatno
Jer nećeš baš jednostavno naći nekog fušera koji ima original update softvera za tako relativno novi auto
Samo boxer bajo moj :)

supovac

Nisam pitao frend,duga priča...
Nego koji mi je ovlasteni servis onda najbilzi  (u sesvetama sam) ?
svaka se ĹÄ,,kola plaÃ,,‡a