Kako znati koji nosač zamjeniti?

Autor drazenJTD, 14 Veljača 2014, 01:06:12

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

draĹžen

Hvala puno,ali minjos nece trebati. Jucer gledao taj i ok je . nista masno za sada oko njega i na njemu. Bude to cekalo jer sad ide optika i gume. Nadam se da cu biti malo miran nakon ovog ulaganja. Veliki servis sam napravio i akku je star dvi je god pa se nadam da je za zimu spreman. Å okiralo me kad sam vidionstari nosac. U usporedbi s ovim akronovim duplo je slabiji i tanji. Valjda su skuzili pa ga pojacali. Auto je neprepoznatljiv.tuh,trese kao i svaki normalni dizel.

draĹžen

Nakon malo mira i promjene nosača ispod akumulatora vibracije su se vratile. Sad,moguce je da je popustio hidraulicni desno ili neki od donjih. Koliko ih uopce ima? Dolje misli i koliko oni mogu na tresnju utjecati? Kako da ih provjerim i jel itko mijenjao iste?

topolino

imas DMF i dali ti vibrira kod kretanja sa mjesta?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

draĹžen

Imam dmf ali auto lijepo se šalta,mekano odvaja i nista ne trza ni ne melje. Ove vibre su od nosača sigurno.

draĹžen

Citat: dgudan  u 29 Kolovoz 2014, 22:34:15
Jesi provjerio onaj na kontra strani ispod tekućine za stakla?
Ako ti je masan ili oko njega masno otišao je i on. Vjerojatnost je dosta velika da je otišao i taj jer le on "hidraulični" i ako je dugo sve bilo na njemu...
kako je pala temperatura vibracije se vratile. Radi kao golf 1. Mehanicar mi kaze da je otisao veliki hidraulicni ispod posude za vodu. Stavljao si ga?

dgudan

---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

draĹžen

Nasao sam akron za 730 kn. Pokusati cu se za original raspitati. Pokusao bi akron zaobići

draĹžen

Lageros mi kaze da taj ne pase o kojem mi pricamo. Nije za 85 kw. Za 85 je fiat oe 46847852. Ima li tko takva saznanja?

dgudan

Zašto bi Akron zaobišao?
Mislim, meni je kvaliteta ok a u odnosu na cijenu Akron/original je skroz ok

A što se tiće o.e. broja za nosač ja sam dobio informaciju koju sam gore naveo (vidio u katalogu na svoje oći) pa sam nakon tvog posta malo zbunjen.
Nemam pojma kaj da ti vezano na to napšem...
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

draĹžen

Kad upises taj broj na google on izbacuje da je to nosac za 59 i 74 kw. Moguce da ga nasi prodaju jer misle da je to isto. Lageros se ne slaze. Nije ni jeftin. I taj ima samo akron. Ovaj drugi ima i sasic i jos jedan proizvoÄ'ač. Jos mi se lageros javi sutra po mozda nesto vise saznam

dgudan

Javi kad saznaš, bit će definitivno od koristi!

A zašto bi htio izbjeći Akron?
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

draĹžen

Gle,stavio sam akron u vibracije su se smanjile za 50 posto. Stavio sam ovaj ispod akumulatora. To je bilo na plus 20. Doslo je plus 3 kao da nije nikad mijenjan. Sve se vratilo. Sad,ili mi je u meÄ'uvremenu propao desni hidraulicni ili je guma na akronu losa pa se skrutne od temp. Kako je opet zatoplilo vibre su se smanjile. Ali opet tutnji unutra kao golf2. Ili cu to rijesiti ili auto na bubanj ide. Qurac su to vozitim yebe mi se sto je brz i malo trosi kad ima luksuza kao vojni deutz

dgudan

Ja nisam primjetio nikakva pogoršanja na svom vezano na temperaturu. Kako se buka smanjila poslije promjene tako je i dalje...
Neznam što bih rekao... Za to rondanje može biti milion stvari...
A gel, ako te nekaj tak *** onda te razumijem da ćeš ga frknuti ako ne riješiš problem...
U svakom slučaju javi kad što riješiš...
Sretno!
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

draĹžen

NiÅ¡ta. Biti ce  izgleda akron. Ima neki original imperium i sasic. Za prvi nikad cuo i kosta 690 a sasic je 1200. Akron je 730.

Vedran

Pozdrav, može li mi netko reći koliko stilo jtd ima nosača motora u donjem dijelu koji se naslanjaju na most i dali je komplicirano skinuti prednji most, hvala ekipa