Grande punto zvucnici za vrata

Autor Darien19, 15 Ožujak 2014, 20:49:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Darien19

Pozdrav ekipa ovako trebala bi mi pomoc oko muzike za navedeni auto mislim da u panele idu 16.5 cm zvucnici.
Preporuke za zvucnike po mogucnosti hertz ili ground zero.
I gdje staviti skretnice jer mi se cini da u panelama nema mjesta za to.
Opcenoto bi mi trebali savjeti od zvucnika,spajanja i po mogucnosti neko pojacalo ground zero sub 2500w rms 5000w max
Hvala puno!!

cicili

mislim da nemas puno mogucnosti kad si se ogranicio na u marku.  :D  sta planiras sa subom i pojacalom od 2500w rms-a?

Darien19

ma pitam netko ko ima iskustva sa tim zvucnicima da zna iz prve ruke,sub radi na nekom slabom pojacalu pa nije to to,a moguce i za neki SPL

bos

U vrata idu 16.5. većina ih stane, osim ako nisu neki sa brdo rms-a pa da im je dubina ugradnje veća.

Ja bih izbjegavao Hertz, osim ako nije za SPL, jer za normalno slušanje mu dosta toga fali.

Nemoj se limitirati samo na jedu marku, ima ih boljih i lošijih ali meni recimo nikad nebi Ground Zero bio prvi izbor, više pri kraju. Ali to je samo osobno mišljenje.

I malo si se razbacao s tim rms-ima za 2.5kW snage treba dosta toga posložit i uložit u auto, zanemari silne rms natpise na pojačalima i slične marketinÅ¡ke trikove.   




Baso_1990

Pozdrav da li su promjeri prednjih i  straznjih zvucnika u vratima identicni i koliko iznose

Lima_ri

"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"

crev1986

Za spajanje sveg tog ima vec tema i neko je detaljno opisao sta i kako spojit

Baso_1990

Lima_ri zahvaljujem pocea je pucketat straznji livi u vratima pa cu minjat par odma. Ako jos znas koje su snage tvornicki straznji

Lima_ri

Citat: Baso_1990  u 19 Kolovoz 2015, 18:31:14
Lima_ri zahvaljujem pocea je pucketat straznji livi u vratima pa cu minjat par odma. Ako jos znas koje su snage tvornicki straznji

Koliko se sijecam 40w  :D
"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"

Baso_1990


Mike20

Citat: Lima_ri  u 19 Kolovoz 2015, 18:50:17
Koliko se sijecam 40w  :D

To je maximalna snaga, RMS-a su 15tak watta

Lima_ri

"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"

Baso_1990


Mike20

 Takvih, nigdje. Skini ih van, moraÅ¡ kupiti adaptere i staaviti neke aftermarket 13ice. Adaptere imam ja, 13ice ti imaju "uha" kroz koja idu Å¡rafi, pa ak nema mjesta, treba iz izbrusiti i zvučnike nalijepiti naa adaptere

Lima_ri

Ako neces stavljat neke bjesne zvucnike netrebaju ti adapteri, samo prilikom ugradnje pazi na razmak stakla i magneta zvucnika
"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"