Grande punto zvucnici za vrata

Autor Darien19, 15 Ožujak 2014, 20:49:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Baso_1990

Necu bijesne uzimat kolika bi trebala dubina zvucnika bit. radio je jvc kdx210

Lima_ri

Citat: Baso_1990  u 20 Kolovoz 2015, 10:49:39
Necu bijesne uzimat kolika bi trebala dubina zvucnika bit. radio je jvc kdx210

Kad budes skido stare izmjeri , ali vise manje svi ovi normalni zvucnici bi trebali stat bez problema
"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"

matija0311

koji zvučnici idu napred u vrata u Grande Punto bez frke?
mislim na odvojene sisteme

Baso_1990

mislim da im je promjer 16 ili 16.5 cm nek me neko ispravi ako grijesim....koji je tocno model zvucnika to neznam

Stilo M

Ni jedan nejde bez frke
Grande Punto ima zvucnik sa 3 nitne zanitane u vrata a svaki aftermarket zvucnik ima 4 rupe za sarafe..
Ako kupis dovoljno plitak zvucnik da ti magnet ne zapinje u staklo,onda lako izbusis nove rupe,zasarafis ili zanitas a ako uzmes sa debljim magnetom sta je bilo kod mene slucaj,onda moras radit distancu drvenu
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

danci1993

Pretpostavljam da je slicno stilo/grande punto...
Kak si distancu ucvrstio u vrata na svom stilu

Stilo M

Citat: danci1993  u 11 Studeni 2016, 22:54:07
Pretpostavljam da je slicno stilo/grande punto...
Kak si distancu ucvrstio u vrata na svom stilu
Stilo ima normalno sa 4 rupe i 4 sarafa zasarafljeno
Skroz drugacije od Grandea
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

danci1993

Znaci na stilu nema problema, izvadim stare, stavim nove i to je to?

Stilo M

Citat: danci1993  u 12 Studeni 2016, 11:48:49
Znaci na stilu nema problema, izvadim stare, stavim nove i to je to?
Ako je plitak zvucnik pa ne zapinje u staklo
Ali rijetki su to pa ces morat distancu radit..medijapan ili slicno
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Lima_ri

Mozes nac i dovoljno plitke zvucnike i ako nisi nesto prezahtjevan cut ce ti se odlicno. Ja sam sebi ugradio hertz hsk , na pocetku sam nesto improviziro da stanu, totalni fail, onda sam kupio adaptere i to je to. Nije neka filozofija
"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"

danci1993

Ma najmanji problem ubacit distancu, al nevolim odgovore i prijedloge skupljat kad je sve raskopano, rade skupim info pa idem u proceduru :)

Baso_1990

Citat: Stilo M  u 11 Studeni 2016, 17:52:18
Ni jedan nejde bez frke
Grande Punto ima zvucnik sa 3 nitne zanitane u vrata a svaki aftermarket zvucnik ima 4 rupe za sarafe..
Ako kupis dovoljno plitak zvucnik da ti magnet ne zapinje u staklo,onda lako izbusis nove rupe,zasarafis ili zanitas a ako uzmes sa debljim magnetom sta je bilo kod mene slucaj,onda moras radit distancu drvenu
ja sam na taj sistem svoje zadnje zvucnike zaminija ima u mojoj temi post o tome

matija0311

Di kupiti distance? :)

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk


Baso_1990

ako mislis na one adaptere u kojima je zvucnik fiksiran ne tribas kupovat...ja sam iza otkida stari zvucnik iz tog adaptera i ubacija drugi malo manji i taman je sija

Jus_us

Počeo mi krčat prednji zvučnik u Grande Puntu pa sam mislio zamjeniti sa Hertz DSK 165 s time da bi uzeo i adaptere za njih da se ne zajebavam dodatno. Zanima me jedna stvar pošto se ne kužim u to...koliko vidim oni su odvojeni sistemi pa dolaze sa visokotoncima i skretnicama, ..pošto i ja imam u autu zasebno zvučnik i visokotonac, a pošto su mi visokotonci dobri, jel mogu slobodno zamjeniti taj zvučnik bez da stavljam njegov visokotonac i skretnicu. Jesu ovi zvučnici ok ili možda nešto drugo u cijenovnom rangu oko 550 kn.