Grande punto zvucnici za vrata

Autor Darien19, 15 Ožujak 2014, 20:49:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mike20

Dobri su. Možeš spojiti i postojeći visokotonac na skretnicu, al bi sa njega treba ukloniti bipolarni kondenzator, ili spojiš samo taj niskotonski zvučnik preko skretnice, a visokotonac ostaviš kako je

Jus_us

Thx na odgovoru. Jos jedno pitanje imam...dal ima negdje za uzet neki komplet konektora da pase na postojece konektore od Grande Punta, da ne moram cvikat zice?

Mike20

Bilo je u dućanu Dobar zvuk svega, adaptera za montažu zvučnika, konektora itd

Mike20


Jus_us

To mi treba, hvala. Znači ovako, uzmem ovaj kabel koji si postao, crni dio spojim na postojeći kabel koji je u autu od zvučnika dok drugom odrežem stopice i zalemim kabel direktno na output od skretnice pa onda sa skretnice spojim niskotonac.. jel bi to bilo to ? :)

Jus_us

U slučaju da želim spojiti i od hertza visokotonac, onda mi je jedan kabel viška koji je išao na stari visokotonac, jel ?

Mike20

Citat: Jus_us  u 17 Srpanj 2019, 20:38:42
To mi treba, hvala. Znači ovako, uzmem ovaj kabel koji si postao, crni dio spojim na postojeći kabel koji je u autu od zvučnika dok drugom odrežem stopice i zalemim kabel direktno na output od skretnice pa onda sa skretnice spojim niskotonac.. jel bi to bilo to ? :)
Slabašno konektor na ulaz skretnice, a iz nje na zvučnik, novi zvučnici nemaju konektor, samo one stopice, koje su već na tom konektoru

Da, visokotonac i niskotonac su spojeni paralelno u originalu

Jus_us

Zamjenio sam sve, visokotonce i niskotonce u prednjim vratima sa skretnicama, malo sam zbrusio rub visokotonca i legao je na predviÄ'eno mjesto ko da je orginal :) Zadovoljan sam sa zvukom, definitivno Hertz DSK 165 na orginal HU od auta radi i viÅ¡e nego dobro. Hvala na pomoći joÅ¡ jednom.

Mike20

Da, za tu lovu su dobri, u biti to je neki minimum ak hoćeš nešto malo bolje.