bravo 1.6 16v nema snage

Autor filipkc, 21 Ožujak 2014, 20:53:09

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

filipkc

bok kolege,imam problem koji me muci otkad sam kupil auto,tesko je palil svaki put i nema opcenito snage na visokim okretajima,i nema onu blokadu tututututu nego dojde do 6tis okr. i onda makar mu ja drzal pun gas on se spusti na 5500 okr. i pumpa goriva je zamjenjena,sad normalno pali ali opet nema snage,i filter goriva je novi,i auto mi se dost grije i dost brzo pali ventilator,i sve je isto makar bil hladan ili na radnoj temperaturi,na dijagnostiku mi se nece spojiti,zna mozda ko kaj bi ga mucilo???

franjo-fritz

Prvo i osnovno dali je motor u fazi?????
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

filipkc

tocno sam znal da bu takvo pitanje,jeje i zupcasti je mijenjan prije 2 godine,ali sutra budem provjerio dal je 100% u fazi :)

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

alfaomega

Ak ti je motor u faazi skidaj katalizator!!

filipkc

auspuh nije zastopan,skinul sam katalizator i vidi se kroz njega,i probal sam ga upaliti bez njega i prepelati se al isti bog,vratil sam ga gore i skinul sam onaj trokutasti lonac tak da mi je zadnji lonac samo ostal,a da mi nije u fazi,dal budem moram koristiti onaj alat za bregaste ili ne?npr da mi je na radilici za 1 zub prije nego kaj bi trebalo :)

the-rider

bez alata ga ne mozes provjeriti/staviti u fazu
si probao bez usisa, tj komplet filtera zraka?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

filipkc


dox666


filipkc

a gde mu dojde taj senzor bregaste?

dox666

ispod remenice usisne bregaste

filipkc

al on meni normalno pali,nikad kaj bi dugo vrtel ili tak nekaj,a moram skidati plastike od zupcastog da dojdem do tog senzora ili morem odiza do njega dojti?i jel je moguce da zeza ak ima na sebi smeca,ili je bas   gotov  :oprosti

dox666

nema to veze s paljenjem, senzor radilice ima veze sa paljenjem necemo mijesat :)
da, moras skinut plastiku zupcastog, sad vise nisam siguran dal se moze skinuti a da ne moras skidat remen i sve to, davno sam to radio. pa ne mora bit da je krepao moze biti samo da je prljav a u ostalom nije skup za promijenit

filipkc

ok budem se sutra poigral s tim,budem ga nasprical sutra s bremsen reinigerom i ispuhal i budem videl kaj bude rekel :)
i hvala,nadam se da ga to i muci  :funny:

dox666

np, zato forum i sluzi  ;)
javi rezultate