Novi Bravo-dijelovi i cijene

Autor get, 08 Ožujak 2014, 20:59:49

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

AntonioK

napisao sam vam da imam klub karticu AUTO HRVATSKA ulje je od t.jeta ostane mi malo od onoga Å¡to uliju nakupilo se

Puntigamer

Kako do te kartice doći? Kakve su pogodnosti? I dalje mi je čudna cijena tog ulja, u konaćnici ispada da si ulje platio cca 50% jeftinije od cijene u dućanu a koja je cca 120-130 kn. Znači govorimo o Selenia K Pure Energy ulju.

Uskoro mi je servis izmjene ulja, zatražit ću ponudu pa da vidim.

na jednom natapkano tapatalkom

AntonioK

ja sam t-jet uzeo kod njih AH-karlovac zastupnik za fiat...
kad je propalo VAŠE AUTO otišao sam kod AH.zadar .dali mi karticu upisali podatke kod njih i to je to..
prije toga sam otišao kod brkića prominiti svičice 150 komad plus ruke pa vidi da li se isplati malo okolo prozujati :kmeee

Puntigamer

Vrlo zanimljivo, ja sam svićice riješio preko eBaya za 360 kunića i sam ih prominio.

na jednom natapkano tapatalkom


AntonioK

zamisli zadnji parking senzor 950 kuna jedan

marloz

karticu AH kluba možeÅ¡ dobit besplatno čim uÄ'eÅ¡ u bilo koji AH servis
postoje dvije vrste selenie sa tom oznakom to znam jer je meni na prvom servisu stavljena selenia koja nije bila KPE mada je isto 5W-40 tako da pogledaj na kantici što ti piše ako su ti je dali ...

Puntigamer

Da, ima Selenia K 5w-40 i Selenia K Pure Energy 5w-40 i razlika u cijeni je cca 20tak kuna

na jednom natapkano tapatalkom


get


marloz

Citat: Puntigamer  u 13 Ožujak 2014, 14:15:18
Da, ima Selenia K 5w-40 i Selenia K Pure Energy 5w-40 i razlika u cijeni je cca 20tak kuna

na jednom natapkano tapatalkom



prvu zamjenu ulja sam napravio u ovlaštenom servisu gdje mi je stavljen Selenia 5w-40, a na drugoj zamjeni sam sam kupio seleniu 5w-40 KPE multiair da ne bi bilo više zabune ;)

marloz


Puntigamer

Vec se negdje pisalo o ovome al ne uspjevam pronaći.
Kupio bih na eBayu neki bluetooth za praćenje parametara motora na androidu a isto tako da mi služi za korištenje Fiatovog multiecuscan. Na što bi triba obratiti pažnju prilikom odabira, vidim ima tu puno nekih izraza elm, obd, .... ili ako ima netko volje i vrimena da pošalje neku preporuku :D
Naravni da se radi o novom Bravu t-jet

na jednom natapkano tapatalkom

get

Citat: get  u 26 Veljača 2014, 20:11:08
Evo izašao je Auto Krešo web katalog

http://autokreso.rezervnidijelovi.info/Search

pa se mogu pogledati neki dijelovi i cijene.

Ono što primjećujem da je NGK promijenio svjećice za T-Jet

Sada su IKR9J8, do sada IKR9F8, a i cijena je cca veća nekih 20 kuna :D

Moram provjeriti u servisu koje su sada svjećice u opticaju, ali bilo bi mi zanimljivije saznati što je drugačije i da li je produžen vijek trajanja.



Prema eperu

dosadašnje svječice 55210685 su zamijenjene sa 55249868

Datum modifikacije je 03.07.2013.

cijena je ista kao i za ove prethodne, tako da se nadam da ni u servisu ništa mijenjali.

AntonioK

nemaju ručicu za brisače ili nisam uspija nači.možda su povoljniji ako neide naruÄ'ba preko AC-a

get

 :Ä'izs:Rekao sam ti, to je cijela komponenta SWITCH UNIT

npr. http://www.ebay.com/itm/Fiat-Bravo-08-Headlight-Indicator-Wiper-Control-Switch-Stalk-/290983624905?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item43bff9c0c9

Cijena je bez popusta ovisno o modelu oko 300â,¬.

Samo nikako da shvatim da li ti ikako radi ili nikako?


get