Novi Bravo-dijelovi i cijene

Autor get, 08 Ožujak 2014, 20:59:49

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zgcuric

Pozdrva kolege, kakav je Bravo po pitanju smještaja visokog vozača (imali prostora za glavu i koljena)

Puntigamer

što je tebi visok vozač? ja sam 190 i nemam nikakvih problema, čak da sam 5cm viši mislim da ne bih bilo problema nikakvih.

huby

Pozdrav ekipi! :papa: :papa: Imam opet problemcic  :haha Ventilacija: Imam 2 zonsku klimu i kako god nariktao uvijek mi lijeva strana puÅ¡e toplo(vruce) a desna hladno ,A stavio sam 16-----16 C . Neki kvar il?
Hvala unaprijed :care1:

get

Pozdrav i tebi.

Dobrodošao u klub.

Severina?

Ne.

Klima :D

http://fiatisti.hr/forum/index.php?topic=27708.0

Ukratko 1000kn. Jedan dan bez auta.


Eventualno možeš pokrenuti reinicijalizaciju, ali ne nadaj se poboljšanju.

huby

U principu nisam palio klimu ali mislim da je učinak isti?  :( :( :(

get

Klima (kompresor) nema veze sa tim.

Pročitaj tamo temu, ima podosta i slika pa ćeš sam shvatiti di je i što je problem.


nash

Citat: zgcuric  u 17 Ožujak 2014, 13:26:33
Pozdrva kolege, kakav je Bravo po pitanju smještaja visokog vozača (imali prostora za glavu i koljena)

Ja sam visok 2,00m (okruglo :)) i bez problema sjednem na prednje sjedište. Čak mi ostane još malkice prostora da još gurnem sjedište nazad.
Prostor za glavu nije problem.
Iza mene može sjesti osoba visine do 1,75m, ali nije mu baš udobno na duža putovanja (max. 1,5-2h vožnje).
Fiat Bravo 1,6mjt

AntonioK

GET
popravljena ručica za špricanje stakala malo jače je sada triba stisnuti nije više ono na dodir
ali bolje ikako nego nikako cijena popravka 200kn
rekli su mi da je to nešto tvornički zbrljano.
Znači nije ništa pregorilo malo su kontakte nategli i sada šprica ko ludo :wiii:

get

:ok:

Super, znači sada ti radi kao i meni.

Vidio si na onom linku Å¡to sam ti poslao kako to izgleda.

Znači može se i popraviti, ali treba i truda, a to u servisu ne rade, već mijenjaju.

AntonioK

da triba malo volje
HVALA TI NA POMOĆI

bubinho

Citat: AntonioK  u 19 Ožujak 2014, 14:15:32
GET
popravljena ručica za špricanje stakala malo jače je sada triba stisnuti nije više ono na dodir
ali bolje ikako nego nikako cijena popravka 200kn
rekli su mi da je to nešto tvornički zbrljano.
Znači nije ništa pregorilo malo su kontakte nategli i sada šprica ko ludo :wiii:

tako je i meni, treba ju skroz jako povuc prema sebi da bi spricalo

get

Malo prikupljam cijene dijelova.

Filtera zraka orig. poskupio je za 8 kuna, filter ulja 10 kuna, dok je cijena litre ulja pojeftinila za 20 kuna.

Svjećice, cijena je ista kao i 2011, ali još uvijek stari kat. br.

Filter klime 220 kuna :D

Budem vidio kako tokić stoji sa cijenama.

AntonioK

što nije taj filter klime jeftiniji nemoraš uzimati grafitni ,dobar je i onaj papirnati ako se minja sezonski
reci mi da li si minjao filter goriva

get

Ma filter klime ću vidjeti u Tokiću. Sada im je opet 20% na purflux, a prošle godine sam taj filter platio 91KN, aktivni ugljen.

Filter goriva je Lifetime, odnosno ne mijenja se.

Jel netko zna kakvi su UFI filteri? Jel to spada u premium ili ne?


dsinep

Ja uzimam original filtere ulja i zraka, za klimu ide s ugljenom. UFI baš i nije neka kvaliteta, osim ak ima neke klase-serije