Bravo - Lakiranje

Autor YoungButOld, 21 Travanj 2014, 02:05:17

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

YoungButOld

Pozdrav ! Evo nakon Å¡to sam mehaniku viÅ¡e-manje priveo kraju , netko od dragih susjeda mi je poÅ¡pricao cijeli auto sa nekim drekecom i sad mi se ljepo zadnja lijeva stranica zmatirala , boja se raspucala i Å¡to da kažem , TOTALNI SH!T  :tres: Ostatak auta je bolje proÅ¡ao , i dalje je metalik ali je dobio bijele točkice koje su naravno od bezbojnog laka koji se nadigo  :funny: . IzvoÄ'ača ovih lijepih radova joÅ¡ tražim ,a kada ga naÄ'em rock & roll  :mjuza: , pa u meÄ'uvremenu me zanima imate li kakvog lakirera za preporučit na području Velika Gorica i Zagreb , da za Å¡to manju lovu to fino preÅ¡prica jer trenutno za pravi posel novaca nemam , a auto mi trenutno izgleda kao da ima Å¡ugu  (auto bi doÅ¡ao sa pripremljenim elementom ) . Razumije se da bi se auto ispolirao da se to malo izjednači koliko je moguće pa ono , bilo kakva ideja , info kod koga Å¡to kako itd dobro bi mi doÅ¡la .

Hvala Unaprijed !  :ok:

danci1993

imam ja lakirera ako si zainteresiran posalji mi pp :)

YoungButOld

ovako , stranicu koju su mi unakazili nisam dao lakirati zbog manjka financija  a i razlika bi se vidla , ali sam se odlučio na kompletno lakiranje vozila izvana u istu boju , farbu bi kupio ja , a sad je moje pitanjce da li imate kakvog dobrog lakirera za preporučiti koji bi polakirao to sve za nekih 5000 kuna jer mi je to gornja granica buÄ'eta .

cupavica lorena

za tu lovu ti netrebas nista kupovati niti raditi na autu
ako nemate hobi,kupite fiat