spojleri na vratima bočni vjetrobrani deflektor zraka

Autor NewBee, 23 Svibanj 2014, 14:03:54

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

NewBee

E sad nasao sam ovaj oglas na njuskalu nakon duge potražnje...Htio bi si to kupit za Punta kad nemam klimu....Dali je netko to imao na vratima dali smanjuje udar vijetra ???mišljenja??


slika je da znadete o cemu govorim   :rofl

AntonioK

imao sam na staroj bravi dobro je kad kiša pada možeš otvoriti prozor,a i nema nekih vanjskih šumova :bravo

Puntigamer

Ja sam to ima na svom Puntu i odlična je stvar! čuva od kiše, čuva od udara vjetra u vožnji i super je liti tako da možeš uvik ostaviti malo prozore otvorene tako da ima barem neka cirkulacija zraka dok je auto na suncu.
Viruj mi vridi svake kune!

vlatko11

Imao to na puntu. Odlicna stvar. Vrijedi svake kune. Mozes ostavit prozore malo otvorene nepada kisa unutra po ljeti imas malo cirkulacije zraka a i u voznji po kisi mogu biti prozori odskrinuti. A i udari vjetra kad je prozor otvoren su manji. Cak i stvara maleni vakum efekt u voznji dok su prozori odskrinuti. (izvlaci dim cigarete ljepo van). Ni u voznji nestvara dodatnu buku. Definitivno kupuj.

NewBee

Odlicno onda na plaći kupujemo..hvala svima  :dance:

Puntach

Evo vec su se neki izjasnili... Imao to na Puntu, nedavno sam kupio i za Peugeota... Ugl. neces pozaliti

Sent from my HTC One X using Tapatalk

PoĹÄ,,tujem svakoga al se nikoga ne bojim, osim dragog Boga jer je razlog ĹÄ,,to postojim...

Dok zivot juri, ja cu lagano...

Virago

Super stvar, ali nažalost morao sam ih skinuti kad sam mijenjao špigle.

FileFixer


                          E=mC^2 +/-3dB

donJebe

Probaj u Molydonu. Oni su to držali,Valjda radi onaj u Sesevetama.
Stručno je u pitanju deflektor za auto.

AntonioK

Citat: FileFixer  u 26 Svibanj 2014, 00:06:55
A gdje to ima zakupiti?
ovaj tip prodaje osječko-baranjska 098/1866338  za bravo novi doÄ'e 280 kn


AntonioK


FileFixer


                          E=mC^2 +/-3dB

Virago