Bravo 1.2 nered sa žicama

Autor rockatansky, 30 Lipanj 2014, 13:39:41

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

cicili

A gle ja sa autom u ljetnim mjesecima radim malo km, svega 5-6 na dan ako i toliko. Uz to imam pojacalo koje i nije najslabije, klima upaljena... I sve to skupa nakon odredenog vremena dovede do toga, da nemoze upalit jer ocito auto ne stigne napunit aku u kratkim relacijama. Ali radio je krivac izvlacenja baterije kad auto stoji ako mu ne skinem plocicu.

dinko1981

Neznam, bez obzira na sve navedeno nekako mi je nelogično da je radio u mirovanju u mogućnosti kroz dva tri dana izvuć aku, za koji predpostavljamo da je ispravan.

vlatko11

Citat: dinko1981  u 03 Srpanj 2014, 17:00:54
Neznam, bez obzira na sve navedeno nekako mi je nelogično da je radio u mirovanju u mogućnosti kroz dva tri dana izvuć aku, za koji predpostavljamo da je ispravan.
Pa i meni. Al necemo ulazit u detallje njegovog radia. Tako je kako je.

cicili

Radio radi super nikakvih greski nema, nema nikakvog razloga da bi bio u kvaru ali to se desava. Sad 10 dana ga nisam vozio puno samo do cure i nazad 2,5 km, 11 dan nije imao snage upalit. Nisam skidao plocicu. Kad ga svaki dan vozim redovno nikad problema, ocito je da radio izvlaci dovoljno ili auto u voznji ne uspijeva sve namirit sto trosi struju iako je to opet upitno jer kad ga vozim svaki dan sve radi. Jos jedna stvar je da imam plin. Mozda i ta instalacija vuce nesto struje i u kombinaciji sa radiom desava se sta se desava. A radio iako si ga ugasio usb ostane svijetlit, bluetooth radi i ko zna sta jos.

vlatko11

A,je. Ma kad i ovak ima pun kufer sitnih potrosaca kad auto ne radi koje zanemarujemo pa se skupi i eto nepali. Jos kad se poklopi sa vrlo kratkim relacijama voznje.

rockatansky

lako tebi kad ti je cura 2ipo kilometra daleko :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

dinko1981

Citat: rockatansky  u 04 Srpanj 2014, 12:39:57
lako tebi kad ti je cura 2ipo kilometra daleko :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ajde budi malo romantičan i odi do cure na biciklu, a aku stavi na punjač da malo doÄ'e sebi