Procjena: Stilo 1,9 Multijet 16v

Autor irv, 27 Srpanj 2014, 11:29:34

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

irv

Pozdrav društvo!

Evo, u moru ponude i potražnje zanima me realno miÅ¡ljenje individualaca...  :)

Znači, razmišljam da bih prodao stila, a ne želim tražiti ni previše ni premalo!

Tamno sivi (canna di fucile), 3 vrata, sve original, prva reg. 30.12.2004.
Alu 17, ovjes i kočnice abarth
140 ks, stage 1 chip na 170 ks, ručni mjenjač 6 brzina
Full oprema, ABS, ASR, ESP, automatska klima, cd changer, komande na volanu...

240 tkm (original), na 230 tkm napravljen veliki servis + kočnice i ostalo potrebno...

Reg do 02/2015

Eto, volio bi čuti koliko bi netko bio spreman dati za takav auto da ga kupuje..

Hvala svima, pozdrav!



Delta TD

a cuj sve ovisi kakav je iz nutra i izvana jel ofucan ili tip top a poslije toga kakvog kupca nadjes ali je po meni vrijedi 5000 a to opet sve ovisi koliko ti je sila prodati
098871798

Prijeko

Auto je takorekući 10 godina star i po moje nije vrijedan 5000

Delta TD

u uspotedbi s Golfom te godine po svemu je bolji pa zato vrijedi i da kupujem nebih puno rmisljao, neka okaci kpju slikicu pa ce se lakse procijeni
098871798

Boxer

3500â,¬, da nije čipan i da nema 17" i nije drkano po ovjesu i kočnicama 500â,¬ viÅ¡e
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

irv

Nije drkano po ničemu, kao što sam napisao sve je original, osim chip-a naravno! 17-ice su isto original fiat gore, 215/45/17
Taj model serijski ima ovjes i kočnice od abartha, vjerojatno zbog snage!

Nabacit cu koju sliku sutra, kad ga malo operem.. :D

Vidim da svatko ima neki svoj argument, ali iskreno za 4000 a kamoli 3500 ne vjerujem da bi ga dao, mislim da bi ipak trebao vrijediti malo više...

Boxer

9 godina star s četvrt milje km na leÄ'ima joÅ¡ k tome načipan.... i da je golf neće ići :)
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

draĹžen

Mozda izmeÄ'u 3700-4000. Ja sam svog uzeo za 3100 prije pola godine. Sve serijala. Da sam vise ciganio mogao sam joÅ¡ spustiti.

Delta TD

nedavno je dovezen jedan iz okolice Milhena stavio sam oglas  tu ali ga je netko izbrisao,, 2003.g. 3vr. auto klima 116 ks žute boje bez alu felgi na 15 cola i otiÅ¡ao je za 3800 reg. godinu dana,, a 116 se ne može usporeÄ'ivati sa JTDM jer 16 v motori lete a to znalci cijene, a to dali je čipano ili nije ne može se skužiti samo tako i to nije mana ako je dobra mapa i ne dimi
098871798

Boxer

mana je jer ti auti imaju probleme s zglobovima odnosno križevima i u serijali a kud tek načipani. Jednako tako odlza zamaÅ¡njaci i joÅ¡ neke stvari, pogotovo kod načipanih. Ljudi to znaju i izbjegavaju nafrljene i nabuÄ'ene aute. Ja prvi nebi kupio čipan auto na sport kočnicama, ovjesu, felgama... to je recept za skupe popravkep
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

dinko1981

Svakom vlasniku je njegov auto vrijedan ali ako ga želiš prodat moraš se ravnat prema tržištu a u tom slučaju 5000e neće proć za fiat sa 250 t

Boxer

Upravo tako. Moj susjed je prodao ima 3 tjedna stilo sw 2003a godina jtd 115. prvi vlasnik, 210 tkm, savršeno stanje i gro opreme, regan 10 mjeseci i dobio je 2800
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

irv

Hvala svima!

Cijenim iskrenost, kakav god odgovor bio! Sa nekima se slažem sa nekima ne, ali to je moja stvar..  :)

Moje mišljenje je ovakvo...

Prvo, ne kužim kako se svi lijepe za kilometre! Koliko bi takav auto tog godišta trebao imati? 130.000?? vjerojatno da, u svakoj auto kući!! ali to je smiješno!!
Za današnje vrijeme i za takav auto, po meni je 240.000 čak malo ispod realnog...

Na kraju krajeva, JA OSOBNO ću radije tako, nego da ima npr 90.000 gradske vožnje tipa pali/gasi, stani/kreni!! 80% km napravljenih bez da se ni dobro motor ne ugrije...

Drugo, kako je DeltaTD već napisao, mislim da se JTDM 16v i obični JTD ne mogu usporeÄ'ivati! Tko je probao zna o čemu govorim..  :D

E sad, jasno je meni da je stvarna cijena ona za koju uspiješ prodati auto ali...
To zavisi od brdo faktora, ponajprije hitnoće po meni!

Novi JTD je koštao cca 100.000 kn, ovaj model je bio preko 150.000, pa mislim da onda ni sada ne bi smjeli biti u istom cjenovnom rangu?

Ne znam kolika je kataloška vrijednost JTD-a 115ks, znam da je meni krajem 2013. bila preko 35.000 kn!!
Ako je tako, zar nije 3500 malo premalo?? ako uzmemo da mi nije hitno nego ajmo reć razmiÅ¡ljam o prodaji...  :hm:

Plus toga, zar ne bi trebalo imati neku vrijednost i ono Å¡to je uloženo u auto, tipa veliki servis i ostalo? ipak tu pričamo o 500+ â,¬...






Prijeko

Citat: Delta TD  u 28 Srpanj 2014, 09:51:59
a to dali je čipano ili nije ne može se skužiti samo tako i to nije mana ako je dobra mapa i ne dimi
Šta se dešava sa čipanim autima?
Da li je mašina dodatno opterećena ili nije ?

irv

Citat: Prijeko  u 28 Srpanj 2014, 13:55:59
Šta se dešava sa čipanim autima?
Da li je mašina dodatno opterećena ili nije ?

Da li je mašina dodatno opterećena najviše zavisi od vozača, bila ona čipana ili ne!!
prije ćeš strgati kvačilo/ovjes/gume ili štogod blesavom vožnjom na stock motoru nego pametnom na čipanom...

moja iskustva, malo viÅ¡e snage, normalna vožnja malo manja potroÅ¡nja... ja zadovoljan  :D