Procjena: Stilo 1,9 Multijet 16v

Autor irv, 27 Srpanj 2014, 11:29:34

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

Delta TD

- o ukusima se ne raspravlja ali i Stilo 5 vr. i Stilo SW meni su nakarade i ružni do bola a zbog toga i imaju takve cijene i tako se prodaju, na Njuškalu svi auti imaju do 200 000 a na Mobil.de i autoscuotu samo preko 200 000 a ako imaju malo kilometara onda su karambilorani ali to nije problem prodavača već kupaca jer čim auto ima 200 000 i više neće ga ni pogledati a auto uredniji nego neki koji ima 100 000 i onda se uredno malo skine i ljudi kupe i vozaju se još 4-500 000 km uz održavanje ,

- ljudi su nakaradni do bola imam Punta 2 2000.g. 1,2 5 vr. bijeli bez klime regan godinu dana 160 i kusur tisuća   i dajem ga za 1500 e i zove me lik i pita dali je auto servisiran odgovorim mu da je jer da nije nebi imao te kilometre a on mene pita dali i ovlaÅ¡tenom servisu ili kod fuÅ¡era a ja njemu odgovorim da auto vrijedi 1500 e i da ne pita gluposti da je sve ispravno na autu i ako nije kupac neka me ne pili bez veze,

- možda najbolje da se da oglas da se auto poklanja pa bi se onda možda netko javio ili bi opet postavljao slična pitanja
098871798

Mairon


draĹžen

Ti stavi auto u oglas i drzi se te price . vidjeti ces kako ce ici. Roba vrijedi onoliko koliko mozes za nju dobiti. Ti smatras da vrijedi 5000. Ok. Fiat s toliko km i 10 god rijetko kad dostize tu cijenu. Za te novce se dobije golf V tdi. Taj je auto prodajan i tako je to. Ne govorim da je bolji. Poželjniji je većini.

DinoG

Svaka roba ima svog kupca :)
Stavi onoliko koliko mislis da vrijedi, a ako ti nije hica neka stoji, nakon par mjeseci skines parsto eura i cekas, ali ako ti je hica onda uzmi u obzir ostale cijene.
Mi smo seicenta 1.1 2003 god sa 60 tkm(zvuci malo, ali zenska prije nas ga je ubila, mjenjano kvacilo i brtva glave), bez o od opreme prodali za 2200â,¬ nakon sto je 3 mjeseca stajo na njuskalu bez da nas je jednom netko nazvao, a realno za te novce mozes dobiti punta s klimom

Prijeko

Citat: irv  u 28 Srpanj 2014, 13:58:37
Da li je mašina dodatno opterećena najviše zavisi od vozača, bila ona čipana ili ne!!
prije ćeš strgati kvačilo/ovjes/gume ili štogod blesavom vožnjom na stock motoru nego pametnom na čipanom...

moja iskustva, malo viÅ¡e snage, normalna vožnja malo manja potroÅ¡nja... ja zadovoljan  :D
Aha, znači ti čipiraš auto i tek onda voziš onak kao umirovljenik :)
Čipan auto trpi, jer ako ga imaš čipovanog, onda se valjda malo i qurčiš a mašina trpi - skraćuje se životni vijek.
Tako to ja vidim.

draĹžen

Možda je pametnije prešutjeti da je auto chipan?

Boxer

Nije bit čipiranja nego toga da je auto star 9 godina, provrtio je četvrt milje kilometara odnosno proÅ¡ao je 3x oko svijeta, nije viÅ¡e mlad, da je zlatan star je i ima poprilične troÅ¡kove održavanja i ekspolatacije kao i svaki drugi rabljeni auto i to je normalno. Meni moja 147 vrijedi 6000 a realno nebih dobio ni pola toga pa eto...guÅ¡tam i vozim, kad i ako doÄ'e do prodaje otići će za cijenu za koju se auto proda a ne za cijenu koja stoji na njuÅ¡kalu i tako mjesecima :ok: Ako misli prodat s 4000â,¬ bi trebao biti zadovoljan, IMHO vrlo zadovoljan
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

franjo-fritz

U današnje vrjeme ponuda automobila je jako velika pa tako Da za te novce biras staces.5000 je jakooooooo puno .jedino ako nenaletis na jelena lopatara za otstrjel a i danas je malo takvih.taj auto vrjedi 3500-do max 4000 al mora biti ko nov.
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

draĹžen

Citat: franjo-fritz  u 28 Srpanj 2014, 18:40:09
U današnje vrjeme ponuda automobila je jako velika pa tako Da za te novce biras staces.5000 je jakooooooo puno .jedino ako nenaletis na jelena lopatara za otstrjel a i danas je malo takvih.taj auto vrjedi 3500-do max 4000 al mora biti ko nov.
kako da bude kao nov kad ima cca 250 iljada?

Delta TD

Citat: dražen  u 28 Srpanj 2014, 19:50:37
kako da bude kao nov kad ima cca 250 iljada?
gledao sam aute i sa 600 000 a uredan je za ne vjerovati
098871798

franjo-fritz

EVO neki dan punto 2.  Cca 50.000 km a unutra Å¡tala..napomen prvi vlasnik vozila naravno žena.mercedes e 320 566.000 km auto izvana iznura ,NOV! Bio taxi
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

bojankov

Neko pomenu da su 4 vrata i sw ruzni...ali ne bi vjerovao da su sw vise na cijeni nego kupe. Inace kod nas,a pretpostavljam i kod vas vecinom ljudi zele kupiti sto jeftinije pa iako znaju da je onaj malo skuplji dosta bolji radije ce uzeti jeftinije i samo neko ko stvarno to zna da cijeni radije bi dao par stotina evra vise da uzme mnogo bolje auto. Ako ti nije frka stavi koliko mislis da vrijedi...ali 5000e? Nema sanse da toliko uzmes ni u snu. 4000e ako uzmes da budes srecan...

Lima_ri

Kao sta je receno auto ima tebi vecu vrijednost nego sta je njegova, mozes ga stavit na prodaju za koju got oces cijenu,ali kako ce vrijeme prolazit ti ces tu cjenu smanjivat ,auto nije mlad, nije da ima malo km, a ljudi se zgrazaju kad cuju rijec chip. Ja se nadam da ce ti proc prodaja po tvojem ,da vrijedi  ona da za svaki auto postoji njegov kupac, ali moje misljenje je da ne vrijedi 5000e
"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"

draĹžen

Kad sam ja svog uzimao bila je cijena 3300 do rege. Uvoz italija. Stanje super kako izvana tako iznutra. Cijene su u oglasu bile oko 4000-4500 ta godina i dynamic oprema. Coupei. Srusim ja 200 e odmah i pitam dilera u cemu je rijec?zasto ta cijena. On se nasmije. Veli da ce ovi za 4000 vrlo brzo biti 3300. To je tako. Ne prodaju se ti auti za tu lovu i to je tako. Sad,ako imas frenda koji zna tvoj auto i svidja mu se mozda i dobijes 5 ali kad stavis 5 u njuskalo i filtriras cuda se mogu naci. Pogotovo sto vani ti auti ne kostaju ni 1300e. Sretno. A price kako obican unijet je nista za multijet okaci mačku o rep. U sk svi koji odrzavaju fiate ce ti preporuciti 85 kw umjesto chipiranog multijeta s 103 +kw

GtMario

Moras se dobro namucit da ga nadjes vani za te pare a i opet imas jos puno troskova da doÄ'eÅ¡ do registracije! Ajde uopce je glupo pitati tu na forumu koliko Å¡ta vrijedi jer svi dok ne prodaju cijene minimalno a da imaju taj auto bio bi preko 4 t â,¬ sigurno!! Tak da...