Lancia Y 1.2 16 v LX 2000.g. - mišljenja

Autor Delta TD, 03 Rujan 2014, 21:09:16

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

topolino

njegova je isto nacickana opremom. sto se tice poreza i ostalih gluposti to je normalno kod nas sve je isto samo nije vise naziv uvoz nego unos.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Delta TD

Ma nisu normalni, das drzavi vise no sta auto platis, a auto je avion naspram auti koji se kod nas prodaju i onda se pitaju zasto se kod nas voze rage od auta evo odgovora
098871798

topolino

to je strategija da natjeraju ljude da kupuju nove aute. cekaj kad bude za par godina direktiva da vozila koja nemaju euro 3 ili 4 nemogu na tehnicki.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

dinko1981

E kad to doÄ'e onda aute lijepo u garažu i pričekat joÅ¡ koju godinu da postanu oldtimeri i kao takve ih registrirat. Biti ćemo kao Kuba, valjda je to dio plana 21

Delta TD

Doci ce ljudima do vrata pa ce se valjda nesto okrenuti i pokrenuti, mislim ja da europa nema pojma sta se sve kod nas dogadja i sta se radi
098871798

topolino

neznaju i nije ih briga. njima je bitno da ispunimo obaveze koje smo dobili i punimo kesu. kada na snagu stupi zakon o ocuvanju zraka u njemackoj nasi ce ga samo prepisati sto znaci da za kruta goriva moze samo pelet i piroliza, a mi cemo se onda grijati na preskupu struju i upitni plin.
malo sam skrenuo u off
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

donJebe

Citat: Delta TD  u 16 Rujan 2014, 10:49:51
Ma nisu normalni, das drzavi vise no sta auto platis, a auto je avion naspram auti koji se kod nas prodaju i onda se pitaju zasto se kod nas voze rage od auta evo odgovora
Oprosti ,ali meni auto star 14 godina ne izgleda ko avion. Lancia je luksuznija verzija Fiata i ovdje čitam da ide bolje od punta 2 s istim motorom. To mi nema logike s obzirom da bi Lancia trebala biti teža zbog masivnije izvedbe.
Meni je autić onak čista pederastika. Da si pisao o lybri ili većima ajde de, ali ovi mali su sve iste škatulje. Nijansu bolje ili gore.

dinko1981

To sa krutim gorivom ipak neće biti tako skoro jer ako na iÅ¡ta misle to su njihove guzice a u tom slučaju bi visili na banderama, ali to nema viÅ¡e veze sa Lanciom. Možda ideja za novu temu 'Sve debilane naÅ¡eg dragog voÄ'e' ili neÅ¡ta sl.

Delta TD

Citat: donJebe  u 16 Rujan 2014, 21:54:30
Oprosti ,ali meni auto star 14 godina ne izgleda ko avion. Lancia je luksuznija verzija Fiata i ovdje čitam da ide bolje od punta 2 s istim motorom. To mi nema logike s obzirom da bi Lancia trebala biti teža zbog masivnije izvedbe.
Meni je autić onak čista pederastika. Da si pisao o lybri ili većima ajde de, ali ovi mali su sve iste škatulje. Nijansu bolje ili gore.
Y je kraci od Punta a i nesto laksi, ima drugaciji mjenjac a i bolju aerodinamiku, Lybra mi ne treba jer imam Alfu 166, problem je sto je kada je bila NOVA kostala skoro kao 2 Punta i sada ima veliku vrijednost pa je shodno tome velika trosarina jer ona se obracunava po vrijednosti vozila procjenjeno euretox katalogom pa puta 10 % zbog razreda Co2 samo mi je jos glupost sto Autocomerc prilikom izdavanja potvrde proizvodjaca (u kojem medju ostalim teh.podacima navode i co2 vrijednost) uvijek ruknu u najvecu kategoriju tako npr. Punto 1,2 koji je Euro 3 ima manje Co2 od uvezene Y 1,2 koja ima naljepnicu od DEKRE (zelenu) da zadovoljava  sve standarde Euro4
098871798

topolino

y je zivlja jer je mjenjac sa punta mk1 koji je kraci od mjenjaca na mk2 i laksa je.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

M.P.

Citat: donJebe  u 16 Rujan 2014, 21:54:30
Oprosti ,ali meni auto star 14 godina ne izgleda ko avion. Lancia je luksuznija verzija Fiata i ovdje čitam da ide bolje od punta 2 s istim motorom. To mi nema logike s obzirom da bi Lancia trebala biti teža zbog masivnije izvedbe.
Meni je autić onak čista pederastika. Da si pisao o lybri ili većima ajde de, ali ovi mali su sve iste škatulje. Nijansu bolje ili gore.

mislim da je delta mislio '' avion, u odnosu na krame šta se prodaju po HR '' . al to si dobro reko, auto je pomalo pederast, odnosno vrišti da je '' ženski auto'' :D