Kako vidjet razliku 1.4 16v i 1.2 16v

Autor amakarun, 13 Listopad 2014, 19:54:47

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

amakarun


cicili

A pitanje je dali utjece ali bi svakako bilo bolje da ga uvlaci iz vana a ne topal zrak iz motornog prostora.
Jos ti je razlika u voznji izmedu 1.2 i 1.4. 1.4 lovi tek iznad 4 tisuce okretaja dok 1.2 iznad 4 tisuce okretaja picne gubit. :D

amakarun

Znaci bilo bi bolje da nadem orginal kuciste od 1.4

amakarun

Znaci dečki 100% je po vama to 1.4 16v sa kucistem zraka od 1.2 16v

Miha.

 Nosač motora i polopac zupčastog su od 1.4 16v Å¡to se vidi po slikama.

amakarun

#20
Znaci onda je 1.4 16v.ima tko tu na forumu to kuciste filtera zraka a da mu netreba ili bi mozda bilo bolje gljivu stavit?

cicili

Na stilu je ja mislim ista. Pa probaj potrazit ali svima se pocne rasipat plastika kao da pocne trunut pa dobro provjeri prije kupnje.

amakarun

Ok probat cu makar mi je bilo najbitnije da saznam koja mi je masina u puntacu. Vec sam mislio da me frajer zajb..
cicili kak ti imas rjeseno to kuciste zraka,ili imas neki sportski filter gljivu?

markohemarko

Citat: M.P.  u 18 Listopad 2014, 01:27:57
na bloku motora treba naći serijski broj, to je najispravnije. jer po broju Å¡asije ćeÅ¡ samo provjerit u kakvom je obliku izaÅ¡ao iz tvornice, al ne i podatak dal je naknadno promjenjen motor  (iz 1.4 u 1.2 u ovom slučaju )
potpis

amakarun

Marko ti i dalje mislis da je to 1.2 16v, bez obzira sta sam rekao da ima bobine direkt na svijecicu i siri poklopac remena

markohemarko

Ne mislim ja niÅ¡ta samo potpisujem Å¡ta je kolega rekao  ;D

cicili


amakarun


amakarun


amakarun

#29
Evo jos par slikica pa sad da cujem
1.4 ili 1.2 i dali je ovo na trecoj slici serijski broj