Kuda provuči plus od akumulatora do gepeka Bravo 2007>?

Autor dabar22, 25 Listopad 2014, 17:42:23

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.


Vjeko001

kolega,
Kako si skinuo kvaku od haube da bi provukao zice ispod plastike ?

dabar22

Zašto bi skidao kvaku od haube?
Pa samo sam probio rupu kroz gumu iznad papučica, gurnuo žicu i potegao ju van...

Vjeko001



na ovo mislim jer nemogu skinut onda ovu plastiku od praga da provucem kabel sve do gepeka!?

dabar22

Ma nemoj to ni skidati,samo kabel zavuci iza te plastike,izmeÄ'u ruba tepiha i gdje počinje ta plastika samo zavuci kabel. Znači zadigni tu plastiku i gurni ispod kabel,nema potrebe skidati...

Vjeko001

probat cu tako, al imam namjeru provuci zicu napajanja kroz izlaz za vrata pa probusit lim i provuci pored zmigavca sa stane i do napajanja...jer meni je drugi motor i malo je skucenije i nema bas prostora za provlacenje kabla :/...

dabar22

Zvuči grdo. Ja nebi išao za time osim ako baš moraš. Sretno!

bos

Ako nisi joÅ¡ provukao, nemoj buÅ¡it nikakve rupe.  Ja sam jučer u nekih 45min, povukao plus od akumulatora do bunkera bez nekog problema kroz postojeću rupu kuda već idu žice u kabinu.

Vjeko001

rijesio mi je to tip iz caraudioemire-a i super je napravio neznam kuda ide al je odlicno napravljeno :)

bos

Ajde super, ja se nećkao da li staviti sub ili ne pa sam ga nakraju ipak puknuo, čisto da malo lupa. ;)

Mike20

Zašto guliti boju kad imaš točke spoja mase sa šasijom tvorničke na šraf, kod zadnjih svjetli npr