Zvučnici za Brava II

Autor Sonic, 07 Studeni 2014, 09:13:03

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Sonic

Htio bih promjeniti zvučnike na Bravu naprijed i nazad, pa dajte neke prijedloge koji su Plug And Play
Neda mi se nikakve kemije izvoditi, jedino Å¡ta hoću  je da normalno svira nikakva nabijačina i sl me nezanima  :P
Nepatim na brand-ove
Bravo II 08 god.

ps: ako tko ima kakve upute kako se skidaju prednji i zadnji paneli sa vrata bio bih zvahvalan  :resp
KupiĹÄ,, JTD, chipaĹÄ,, i strahota kako ide.
Odmah nekako ĹživneĹÄ,,, ljepĹÄ,,e se Ĺživi :-)

dabar22

Google radi čuda ;D

http://www.fiatforum.com/bravo/197598-replacing-front-door-speakers-new-bravo-guide.html


Imaš i u mojoj garaži,ja sam montirao 16cm sistemce naprijed.
http://fiatisti.hr/forum/index.php?topic=35630.0

Znači kupiš zvučnike i u dobrom zvuku konektore i adaptere od stila i montiraš. Jedino je mali problem izbušiti pop nitne ali kad se ufuraš ide glatko. ***, za sve dobro se moraš malo potruditi.

Možeš staviti sistemce gdje ti je bolji zvuk kao što imam ja ali ima više posla oko žica i skretnice ili možeš puknuti koaksijalce i imaš manje posla.

Što se tiče marke zvučnika,izbjegavaj jeftini sony,panasonic,kenwood. Gledaj hertz,focal...

Imam ti ja focal 165 CA1 60W RMS-a prodajem pa ako ćeš trebati javi,cijena ide još niže nego što je u oglasu. http://www.njuskalo.hr/auto-zvucnici-pojacala/focal-ca-165-oglas-12761380


dabar22

Možda ima plug and play ali to uvijek skuplje košta.
I da iza idu 13cm i trebaš isto konektore i adaptere.

Sonic

#3
2 Dabar: ako hoćeÅ¡ ponudi na PM koliko kn za zamjenu zvučnika kad si se ufurao u to  8)
KupiĹÄ,, JTD, chipaĹÄ,, i strahota kako ide.
Odmah nekako ĹživneĹÄ,,, ljepĹÄ,,e se Ĺživi :-)

dabar22

Rado bih ti riješio ali sam kratak sa vremenom i nemam garažu a ružno je vrijeme. A ako i bude dobro vrijeme moram prvo svoj audio setup završiti do kraja. Na tvoj autu ima dosta posla jer mjenjaš i zadnje pa ima više zajebancije. Da imam vremena upuštao bih se u to ali ovako teško. Sorry :papa:

dabar22

Bude ti se javio frend Cico,on se profesionalno bavi time pa može uhvatiti vremena pa se dogovorite ;)

Sonic

KupiĹÄ,, JTD, chipaĹÄ,, i strahota kako ide.
Odmah nekako ĹživneĹÄ,,, ljepĹÄ,,e se Ĺživi :-)

Puntigamer

Jel tko zna za neki web shop, osim Dobrog zvuka,  sa auto zvucnicima da ima ok cijene?

natipkano na jednom


Mike20

Pa bio je dobar deal s onim Auditorima iz HG shopa

Puntigamer

Nema autozvucnika u hgspotu

natipkano na jednom


Mike20

Bilo ih je, ja joÅ¡ ljubomorno čuvam zapakiran jedan set 16ica od 249kn  :P:

Puntigamer

Meni su prosvirali zadnji, oni su 13cm.

natipkano na jednom


Mike20

Ma da, hm, eto moji su još dobri.
Koliko si odredio cifru za zvučnike?
Možda Chipoteka, znaju isto imati ponekad akciju

Puntigamer

Bas sam bio gledao Chipoteku. Gledam Hertz i slicne, cca 300kn. S tim da bih onda i prednje promjenio kroz neko vrijeme.

natipkano na jednom


Mike20

Da, Hertz ti je dobar odabir. U toj klasi ne znam Å¡to bi bilo bolje isplativo