Nasljednik novog brava

Autor forsage, 08 Studeni 2014, 01:52:59

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

robert_zd

Pa volio bi da izbace i Facelift postojoceg na europsko trziste. Stvarno dobro izgleda. Ako ostale grupacije mogu radit minimalne promjene na novim modelima moze valjda i FIAT  :ok1:

nash

 :care1: :care1: :care1:
Koliko izgleda ljepÅ¡e i kompletnije od novog Tipa, samo ovog Brava u Evropi, na žalost, nećemo vidjeti.  :bad:
Fiat Bravo 1,6mjt

ElRa

Dizajnerski je jos uvijek svjez, a vidim da je dobio i uConnect.

AntonioK

barem da ih pošalju za EU u malim količinama,pa da vide kako bi išla prodaja

Tooutman

#19
Citat: AntonioK  u 11 Ožujak 2016, 13:47:42
barem da ih pošalju za EU u malim količinama,pa da vide kako bi išla prodaja

Slažem se, jer kolko vidim traže se bravići po njuskalu. Znam s prve ruke kad kupio svoj i ono naravno Å¡to je bilo dobro je otiÅ¡lo u par dana. Meni baÅ¡ jedan otiÅ¡ao isti dan kak bio objavljen na njuskalu, jbg samo sam 3.5 h vidio kasnije nek je bio oglas objavljen. A isto tako tu kod mene u meÄ'imurju  sam počeo viÄ'at sve viÅ¡e i viÅ¡e njih. Preskup im bio makar si dobio auta po meni jako dobre kvalitete (ali ipak skuplji konkurenti su ipak bili privlačniji). Gledao sam i ovaj prezadnji Megane i baÅ¡ mi je bilo drago Å¡to kupio Brava, jer se vozim kolegom na posao koji ima onaj predpredzadnji megan (2008 godiÅ¡te) i ja neznam gdje na autu neÅ¡to ne cvrći. BaÅ¡ ono plastično
Koliko vidim Tipo dobiva super ocjene, a najbolje je to Å¡to je best buy. Tako da bi mogao malo vratiti ugled fiatu kod nas a onda ni prodaja redizajniranog brava nebi bila problem :)
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Mike20

Istina.
Ponuditi redizajn, zatamnjena prednja svjetla, serijski Sport paket i s običnim motorima, pa da vidiš.
Od opreme serijska klima i 4 jastuka, podizači i daljinsko su već dosta.
Platforma je dovoljno čvrsta, motori mogu zadovoljiti i novije norme
T-jet je odličan mali motorić koji puno bolje ubrzava od bilo kojeg atmosferca te snage, pričam o ovom 120ks, uz normalnu vožnju, auto se može voziti s nekih 7-8 litara potrošnje, 1.6 jtd, odličan motor, 105 i 120ks verzije i to je to

AntonioK


nash

Na žalost, samo Brazil.... :idiot: a tako bih rado uvezao jedan, taman mi i vrijeme da ovaj moj podmladim
Fiat Bravo 1,6mjt

Mike20

Lijepo su to odradili, tih par detalja, bijelo osvjetljenje instrumenata kao kod Delte itd.
Jedino prikazuju sporting verziju, valjda ima i "obični" ili sve te verzije su tako uljepšane?
koliko vidim unutra je 1.8 Etorque ili?

dinko1981

Ista stvar kao i sa Mareom koja se tamo prodavala jos nekoliko godina nakon kraja u europi, i sa motorima koji ovdje nikad nisu bili dostupni, 2.4 i 2.0 turbo

Stilo M

Citat: Mike20  u 15 Studeni 2016, 15:56:06
Lijepo su to odradili, tih par detalja, bijelo osvjetljenje instrumenata kao kod Delte itd.
Jedino prikazuju sporting verziju, valjda ima i "obični" ili sve te verzije su tako uljepšane?
koliko vidim unutra je 1.8 Etorque ili?
Kolko sam vidio, svi su takvi
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

AntonioK

Facelift



i nešto se šuška za novi BRAVO




Miha.

Ništa se ne šuška. Nema novog Brava, a kako se čini niti Punta. Ovo ispod ti je slika za Tipo bila..

Mike20

Ovaj bijeli sa slike je redovni facelift od 2009. godine.

Ne znam jel smo zaključili na kraju da je Tipo 2 nasljednik Brava 2 ili ne?

dinko1981

Ja imam filing da je tipo zamjena za punto, bravo i za cromu. Barem do daljnega jer nema nikakvih najava a tipo po meni nije kompakt po danasnjim standardima, vec nesta izmedju gradskog/punto i kompakta/bravo.Sedan i karavan izvedbe su tu samo da smanje rupu u nedostatku modela