Problem temperatura i voda bravo 1.6 16v ?

Autor AnDel, 13 Studeni 2014, 15:45:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

AnDel

imam problem sa radnom temperaturom koju auto ne dostize nikako, treba mu oko 10-15 minuta da dodje do 3 crte ispod sredine, znaci kazaljka je negdje izmedju minimuma i sredine, mali blize sredini

sumnjam na termostat jer ne znam sta bi drugo moglo biti, a odavno vozim na 2 crte ispod sredine i sad je to preslo na skoro 3 crte ispod, iako grijanje u autu je sasvim normalno

kazaljka temperature brzo dostigne radnu temperaturu ako auto stoji par minuta (kazaljka bude na sredini), cim krenem da vozim ponovo se vrati na oko 2-3 crte ispod

imam osjecaj da auto vise trosi
a drugi problem je sa rashladnom tekucinom, naime desilo mi se prije par dana da je auto na jednom mjestu blizu zupcastog pustalo vidno vodu (sipao sam u 2 dana 2-3 litra vode jer je nestajalo)
odem majstoru sve pregleda i auto nigdje ne pusta vodu vec 7 dana i nije mogao ni naci kvar, iako je dan prije toga auto vidno pustao mnogo vode ?
Hvala

topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

AnDel

Citat: topolino  u 13 Studeni 2014, 22:02:57
Termostat +  pumpa vode

termostat cu uzeti da zamjenim, a auto nigdje ne pusta vise vodu pa mi cudno da mjenjam i pumpu vode ?

alstajdu

Nemoj ništa napamet radit. Ako se pono
vi vidjet ćeš gdje je kvar.
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!

AnDel

kontao sam promjeniti termostat radi toga sto kazaljka ne dolazi na polovinu , tj. na radnu temeraturu u voznji ?
a ovo ostalo cu cekati da vidim do cega je ako se ponovo pojavi da pusta vodu