Fiat bravo,gewinde sa coupea?

Autor Mario.Rab, 26 Studeni 2014, 22:44:11

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

M.P.

Citat: Mario.Rab  u 28 Studeni 2014, 21:31:35
Iz zadra sam ga i uzeo,nazalost nije bio  jer su isli prijavit atest a nisu zavrÅ¡ili i sad imam oko tog da vratim na 1.6

al sam auto je dobar nadam se ? :)

a šta je bilo sa atestom ? znam da je bio u proceduri, al dal je moguće to uopće napravit do kraja ? jer za sličnu stvar sam se raspitivao prije godinu dvije, i odustao od svega toga kad sam skužio koliko papirologije i upitna uspješnost toga svega...

Mario.Rab

Auto je dobar,naravno uvjek pita neke sitnice al sve normalno. Mozr se zavrsit atest al je komplicirano

ludaman

Amortizeri ti pasu ako imaš sve od coupea. Jedino bi trebao uzeti zadnje opruge manje kilaze jer je bravo lakši odozada.
Motorsport, because all other sports require only one ball...!!!

Miha.


Mario.Rab


thomekh

I daj si provjeri dal ti gubi vodu il ulje jer znam da je otisel iz mog kraja jer dok se generalka delala nije glava motora sjela kak spada i znam da je bil neki problem,a sad mozda su to rijesili al sumnjam kad se prodal za duplo manje neg ga je ovaj iz zadra kupil

Mario.Rab

Thomekh to je bio tvoj? Nisam iskreno ni isal za tim jer sam mozda par kilometara prosal snjim jer nije regan. Hvala na savjetu

thomekh

Nie moj al je  tu s okolice auto bil

Mario.Rab

Thomekh jesi mozda ti danas poslo radilicu od 1.6 na Rab?

thomekh


Mario.Rab


thomekh



Mariner

da ne pokrećem novu temu...
stavio sam kw v1 gewinde na 16vt coupea (original za taj auto, nove) i kao da mi opruge preskacu tj. čuje se neko pucketanje kada motam na mjestu ili pri jako malim brzinama, tipa izlazak s parkinga.
zna li netko što bi to moglo biti? vidio sam na njihovom siteu sljedeću napomenu pa me to još dodatno zbunjuje:
"Additional attachments are required from the automobile manufacturer (for the Fiat Bravo/Brava only available for vehicles with original sport suspension). Fiat Part No.: support bearings 00046469709 + strut insulator 00046448102"
takoÄ'er, da li odgovaraju gewinde sa 16vt coupea (kw v1) na 20vt model?

hvala

goran20vT

Ne odgovara na 20vT.. on ima siri prihvat za amortizer...