Stilo sa foruma (oglas)

Autor tupi kut, 02 Siječanj 2015, 00:47:50

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

Denaboy

što se tiče schumacher-a, 6 500 e je previše. ali oni koji nisu uživo vidjeli taj auto mislim da ga podcjenjuju.

najjača stvar na tom autu je ferrari boja. i nije stvar samo u nijansi te roso corsa boje nego je auto doista kvalitetno ofarban ( bojim se reći kao ferrari, iako to mislim). mislim da je cijeli auto na kraju ofarban sa bezbojnim lakom, tako da boja nematira nego je uvijek kao prvog dana, jednostavno blješti kao da je danas napravljen, iako je moj star skoro 10 god.

neželim da netko misli da ja sad hvalim taj auto zato Å¡to ga imam,  svatko tko bude imao prilike vidjeti  taj auto uživo, znat će o čemu pričam. 






stilista

Sve ovisi sto covjeku treba....tj koliko novaca misli dat

Stilo nije los auto ali covjek mora uzet u obzir da je napravljen 2002 i da ne moze parirat novijim modelima
Isto tako ne vjerujem da se dobar bravo da naci za 5500....mozda onaj osnovni benzinac koji vjerojatno takoder trazi dodatna ulaganja......

alenzg


M.P.

pričate ovdje kao da je bravo 20g noviji auto. uredan stilo je ok, bravo je naravno bolji , al i taj bravo je konstrukcijski star. ima i on skoro već 10g.

a ovaj gore vjerojatno čekaju ulaganja od 2 keke eura ( veliki, zamašnjak , turbo, gume...) , pa je onda i takva sportska cijena

draĹžen

Treba auto pogledati. Zasto bi mu turbo otisao? Kako to mozes znati? Mozda bude par god vozio bez lipe ulaganja osim u potrosni materijal. Po kvaliteti voznje i udobnosti te zvucnoj izolaciji bravo je miljama ispred stila.

M.P.

Citat: dražen  u 22 Ožujak 2015, 19:54:48
Treba auto pogledati. Zasto bi mu turbo otisao? Kako to mozes znati? Mozda bude par god vozio bez lipe ulaganja osim u potrosni materijal. Po kvaliteti voznje i udobnosti te zvucnoj izolaciji bravo je miljama ispred stila.

treba auto pogledat, naravno, to sam zaboravio napisat. ma ne tvrdim ništa , kao šta sam pisao ranije ovdje, sve je to relativno, samo nabrajam moguće nedostake, kojijh može, a i ne mora bit :)
isto kao šta ti pišeš da možda bude vozio bez lipe ulaganja, možda ima i hrpa ulaganja.

draĹžen

Slazemo se da nije nov. Treba ga pogledati svakako.

aquarius017

Citat: alenzg  u 22 Ožujak 2015, 19:22:08
Kako ne, kaj ovom fali?

http://www.njuskalo.hr/auti/fiat-bravo-1.9-mjet-150-dynamic-oglas-14107719
Hvala za link ::)
Nije da sam sitničav, u oglasu piÅ¡e "očuvanost dobra" a onda "u izvrsnom stanju". Nema nijedne slike iznutra. I ne sviÄ'a mi se boja.
Radije bih uzeo stila 2005-2006 urednog i održavanog nego ajmoreći sumnjivog brava 2009.
Kako bilo, stavio sam stilo na njuškalo, pa ću vidjeti ako bude nešto, nije mi hitno za prodaju.

stripi ri

Taj bravo je od Rensa tu na forumu i koliko se ja siječam mazio ga je jako  :super:

Ubiti od Rensice  ;)
Kupus je dobar samo za sarmu

aquarius017

Btw hvala svima na savjetima, tražim dalje

aquarius017

Citat: stripi ri  u 22 Ožujak 2015, 21:58:42
Taj bravo je od Rensa tu na forumu i koliko se ja siječam mazio ga je jako  :super:

Ubiti od Rensice  ;)
Hvala za preporuku. Po broju pregleda slutim da ga već neko vrijeme prodaje...

stripi ri

 :neznam:  nisam ih dugo čuo ni vidijo jer se neÅ¡to poriječkali sa nekima pa su prestali dolazit na susrete  :/
Kupus je dobar samo za sarmu

M.P.

Citat: stripi ri  u 22 Ožujak 2015, 21:58:42
Taj bravo je od Rensa tu na forumu i koliko se ja siječam mazio ga je jako  :super:

Ubiti od Rensice  ;)

i automatski je dobar ? ne znam ništa ni o dotičnom autu, samo općenito govorim da me krivo ne shvatite - zadnjih cca 10ak godina sam po raznim autoforumima, i toliko sam već puta svjedočio, a bogami i u real life, da su često najveće kante te forumske i ''prijateljske'' preporuke apoteke :)

draĹžen

Citat: aquarius017  u 22 Ožujak 2015, 22:03:03
Hvala za preporuku. Po broju pregleda slutim da ga već neko vrijeme prodaje...
kriza je i nema se novca. Ne idu auti opcenito tako nek ti to ne bude pravilo. Fiat je podcijenjen auto. Ja kad spomenem nekom fiat face rade. A imao sam recimo prodajniji renault i to je jad prema fiatu po kvaliteti. Moj je bio megane 2 i ista generacija kao sad i moj stilo i po kvaliteti unutrasnjosti i cijelog auta dve stepenice ispod je bio. Imao sam i p 307,e taj je bio po kvaliteti ispred stila. Mislim na unutrasnjost i izradu. Svakako je fiat podcijenjen auto

aquarius017

Suosjećam s tobom, moj brat ima megana II, pa to se raspada. Ispucao lak svugdje, otpada u krpama; iznutra izgleda ko da ima milion kilometara, sve ižuljano i ispucano,... A tek elektronika, mjesecima nije mogao otvorit prtljažnik i onda proradi samo od sebe. Stilo je za njega rols-rojs.
Ja sam u globalu zadovoljan stilom, jedino ako mi upali kakva dobra kombinacija onda ću trgovat, ako ne, vozimo dalje...