Stilo sa foruma (oglas)

Autor tupi kut, 02 Siječanj 2015, 00:47:50

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

M.P.

Ma opet prosipate gluposti, na temelju auta koji su proÅ¡li kroz 10 ruku. imam megana 2 doma, redizajn, auto će sad u devetu godinu , bez ikakve greÅ¡ke, redovan servis i mjenjanje guma.  auto je kupljen nov u salonu, i mazi se i pazi i on to vraća

Ne znam kakve vi to primjerke Stila i Megana usporeÄ'ujete, al očito ne u top stanju, jer znam i probao sam i vozio sve te nabrojane aute u top stanju koji su kupovani NOVI u salonu, a ne nakon pola  milijona km,  i to nije ni približno o čemu vi pričate

aquarius017

Citat: M.P.  u 23 Ožujak 2015, 15:23:09
imam megana 2 doma, redizajn, auto će sad u devetu godinu , bez ikakve greÅ¡ke, redovan servis i mjenjanje guma.  auto je kupljen nov u salonu, i mazi se i pazi

Ovu istu rečenicu može izgovorit i moj brat, doduše njegov je 2003.god. za razliku od tvojega, al sve ostalo je identično.

M.P.


niko33

aquarius017 - malo sam se izgubil-dva posta ranije pises da se megy raspada,a sad sve 5???

kiky776

Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

draĹžen

#50
Nisi citao dobro. Ja sam novi megane kupio 2003 i vozio ga 6.5 god i napravio sam samo 123 tkm. Ti ces meni pricati da mi je auto bio dobar? Bio je smece nekvalitetno. Vjerovatno znas bolje od mene sta sam jucer jeo. U 6.5 god promijenio sam kvacilo nakon godinu dana,4 podizaca prozora,dva prekidaca podizaca,salter riverc svijetla,dva senzora gornje mrtve tocke,11 bobina,zadnja desna klijesta jer su ostajala stisnuta,volan se ocvao nako 15 tkm vec,pukla vrata za police za rukavice,pustao je vodu u pretinac ..

aquarius017

Citat: M.P.  u 23 Ožujak 2015, 15:41:16
i auto se raspada ?
Ma vozi on, samo izgleda ko da je s njim bio na proputovanju kroz afganistan :-)

M.P.

Da, ja ti pričam moja iskustva, kao i ti svoja ;) . Vidim da ovdje na fiat forumu svi kupuju nove renole :D. činjenica je da je ta prva serija znala imat dosta failova, to je istina,  al ovo Å¡ta ti dražene nabrajaÅ¡ je ekstra - očito je pogoÄ'en ''vrhunski'' primjerak.

A ovo šta si jeo jučer me ne zanima ;)

draĹžen

#53
Citat: M.P.  u 23 Ožujak 2015, 21:11:02
Da, ja ti pričam moja iskustva, kao i ti svoja ;) . Vidim da ovdje na fiat forumu svi kupuju nove renole :D. činjenica je da je ta prva serija znala imat dosta failova, to je istina,  al ovo Å¡ta ti dražene nabrajaÅ¡ je ekstra - očito je pogoÄ'en ''vrhunski'' primjerak.

A ovo šta si jeo jučer me ne zanima ;)
gle phase 2 je puno toga ispravila. To je istina. Ali nakon tog renaulta vise mi nikad nebi palo na pamet kupiti renault. Jbt koja frustracija; placao rate kredita i krpario svako malo. Ima toga jos samo da se sjetim..eh,rucke na vratima postale ljepljive nako 3 god jer su lose gumificirane,sjenilo za sunce dobilo lufta gdje se kopca na utor kod retrovizora pa je stalno klepetalo na rupama,felge zahrÄ'ale ispod ratkapa prve godine već,zablokirala mi brava zadnjih vrata..eh,i display kilometara mi se blesirao po jakom suncu. Nestajale brojke i slova

aquarius017

Svaki od nas ima nekakva iskustva sa odreÄ'enom markom vozila, i pozitivna i negativna. Sve to treba uzeti u obzir, ali ne bi smjelo biti presudno kod odabira novog ili rabljenog primjerka

kiky776

Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

draĹžen

Godiste 2001 a prva rega 2005? Stajao je 4 god na skladistu?

aquarius017

Citat: dražen  u 24 Ožujak 2015, 17:55:48
Godiste 2001 a prva rega 2005? Stajao je 4 god na skladistu?
To oće reći da je iz uvoza, proizvodnja 2001, prva reg. u hr 2005

kiky776

bio u salonu ... pitam ako netko zna nešto konkretno o autu
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

Prijeko

Tog sa 2.4 mašinom ne kupuj jer je šteta svake kune a pogotovo jer je 2001 godište.