Bravo 1.9 TD 100 Ks luft na poluosovini

Autor zagy-bravo, 26 Ožujak 2015, 10:10:10

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zagy-bravo

Pozdrav..imam problem predpostavljam sa poluosovinom. Naime problem je u tome da kada u voznji dodam gas cuje se neko lupkanje na vozacevoj strani alinkad pustim gas ili pritisnem spojku tog zvuka nema kao ni na mjestu u leru..digao sam prvi krajauta u zrak i probao micat poluosovinu gore dole lijevo desno i vidio da ima lufta na getribi pa predpostavljam da je to to..i koje bi rjesenje bilo..druga poluosovina il getriba.. hvala

Mike20

Križ/šalica unutanjeg zgloba poluosovine kod getribe su gotovi

zagy-bravo

Al meni se cini da je salica ok..jer taj luft je na samoj getribi znaci onaj otvor di poluosovina ulazi u getribu znaci tu imam tajnhod gore dole..

Mike20

Na toj getribi križ ulazi unutar getribe bez vanjske šalice ili?
Onda je do njega

zagy-bravo

Ovako mozda nisam bas strucan pa se ispricavam ako sam malo neprecizan.. ako se ne varam taj takozvani kriz su ona tri kaonlagera i to je taj zglob..ako ke to to meni se to nalazi prije getribe u toj salici.. a u getribu ulazi samo onaj nazubljeni dio poluosovine e i taj dio poluosovine ima lufta u odnosu na getribu..

Mike20

Tak već da. To onda nije dobro, taj dio nebi smio imati lufta nikakvog

zagy-bravo

Izgleda da nije nimalo dobro..digo sam opet auto skinuo kotac i stavionu brzinu da vidim oce se desit sta..i cuobda iz getribe dolazi taj zvuk..tako da nije nimalo dobro nazalost..moratbce se ipak time pozabavit neki majstor..hvala na svemu svejedno..

zagy-bravo

Eto problem rjesen..maknuo sam sportski ovjes i stavio normalne federe i zvuk je nestao..i dok je sve ok zamjenio sam ga za alfu 156.. :)