Naknadna ugradnja original subwoofera

Autor Erni-Stilo16v, 24 Travanj 2015, 07:33:02

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Erni-Stilo16v

ovako imam jedno pitanjce kupio sam aktivni seriski sub ali neznam dali se moze spojiti na stila 2004 godinu 1.6 16v 5 vrata pa me zanima dali je moguce to spojiti i dali je to neko spajao vec??
Hvala unaprijed...
svakome treba jedan stilo da bude u stilu! Haha

niko33

Ako nemas spremnu instalaciju,a najvjerojatnije nemas imas dosta kemijanja oko toga - treba mu dofurat +kabel ko i za svako drugo pojacalo i signal od zvucnika(nisam ni siguran dal ide high ulaz ili ces trebat kemijat s konverterom)i zamolit nekog elektricara da ti sve skupa prespoji jer je on predviden kao pojacalo za cijeli sound sistem ako se ne varam.
Po meni pun kufer posla a ne znam dal ces bit zadovoljan s ulozenim dobivenim - imao sam prilike cut istog i nije nekaj da trese auto vec da malo popuni zvucnu sliku basom.

Mike20

Svi Fiatovi aktivni subwooferi (Punto, stilo, Bravo) imaju hi-input, tj ulaz im ide sa stražnjih zvučnika. Uz to još trebaš +/- 12V, pobudu i to je to, vrlo jdnosatvno.

niko33

http://forum.garaza.rs/viewtopic.php?f=56&t=2764
evo ti za punto uputsvo,a sad kolko je "jednostavno"procijeni sam


p.s. s tim da znam da postoje i wooferi za stilo s aktivnim pojacalom za sve zvucnike tak da zbroj zica nije tolko mali i nije tolko "jednostavno".Ili se bu kolega ponudil pa ti detaljno objasni da pojednostavi

Ajd postaj sliku konektora i pojacala!! Pa da vidimo o cemu pricamo

Mike20

Tak je, jednostavnije je jer trebaš provući i spojiti jedan par kabela manje nego da stavljaš obično pojačalo i sub. Iako ti tvornički subovi i nisu neka sreća po pitanju količine i jačine basa.

Ovo sa linka je skoro pa tvornički izvedeno sa originalnim radijem.

Punto 2 sub je 100w max ak se ne varam, zvučnik je sa dvostrukom zavojimcom i pojačalo je dvokanalno u njemu

Erni-Stilo16v

Neznam postat sliku ali radi se o seriskom.pojacalu iz stila abarta neznam koliko sam vam pomogo ali eto..

Neznam jel mi vise isplativije kupit pojacalo sub i kondenzator ili spajat taj??
svakome treba jedan stilo da bude u stilu! Haha

kiky776

bolji zvuk će ti biti sa nekim drugim subom+pojačalo nego original, a kondenzator ti ne treba
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

Erni-Stilo16v

Ovako dali je moguce onda stavit unutra 2DIN sa ekranom tako da mi bude popunjeno jer ako stavim obican kazic bit ce mi preruzno vidit toliko praznog mjesta..
svakome treba jedan stilo da bude u stilu! Haha

kiky776

Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7