Bravo GT nema straznje nozne kocnice

Autor bravo gt16v, 26 Travanj 2015, 14:55:07

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

bravo gt16v

ako neznate ili necete pomoc nemorate ni pisat gluposti.uglavnom auto na valjcima pokazuje 0% radna kocnica straznja osovina a sto vi pisete pisurije da nece kocit u zraku kotaci i ostale gluposti zadrzite ih za sebe

franjo-fritz

Nije big zraka nego dovoda ulja u mali kocioni cilindar dali ti sad jasno???  Da vidi od mud da krwne... Mozda je kocioni cilindric na kotacu ako nije ide redom prema glavnom kocinom na servo bubnju..... Uh jbg. Vama dok se objasni covjek se jakoooo. Umori
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

franjo-fritz

Citat: bravo gt16v  u 28 Travanj 2015, 13:32:59
ako neznate ili necete pomoc nemorate ni pisat gluposti.uglavnom auto na valjcima pokazuje 0% radna kocnica straznja osovina a sto vi pisete pisurije da nece kocit u zraku kotaci i ostale gluposti zadrzite ih za sebe
kazem ti probaj prvo ovo sta sam naveo da vidis dali uopce imas ulja u zadnjim kotacima. Ako ne onda kreni dalje znaci na peti kocioni itd. Naravno ako su pakne ok.... Isto tako skini dobos i vidi kad stisnes pedalu dali se pakne pomicu nemoj prejako jer ce ti klipici izletjeti van
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

devaST

Po svemu citanom sve svade su ovde s k.... Franjo po svemu koliko je covik meni pomoga dosa na godisnji i st. Pa se valja po cesti trazio mi uzrok problema a nije treba uopce jer je ipak bio na go i nakraju me jos castija picem o cemu da tu pricam vise. Franjo je isa jednostavno najsigurnijim nacinom sustavom eliminacije,a neskakat i govorit ovo je ono je.

Ides od samog kraja dobosa pa gledas dokle ide ulje di i doces do zacepljenja i vidit di je problem. A ne badat ko pile u praznom i nagadat di je problem. Jedino stas izgubit nakraju malo vrimena pregledat dokle ide ulje i di neide i otkrit. Ono rasprave oko gluposti. Franjo je dobar mestar. Meni je zaj sta nema radnju u st pa da sam moga njemu odvest auto na slaganje a ne u Fiata pa da su mi napravili jos vece ***. A Franjo zna sta su skrpali bezveze.
Sent from my Nokia Lumia 630 using Tapatalk

franjo-fritz

Jbg deva ima izlgleda ovih novo pecenih majstora koji znaju a ja sam ocito balonja koj nezna i vozim rc. Autice
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

crev1986

Citat: bravo gt16v  u 28 Travanj 2015, 13:32:59
ako neznate ili necete pomoc nemorate ni pisat gluposti.uglavnom auto na valjcima pokazuje 0% radna kocnica straznja osovina a sto vi pisete pisurije da nece kocit u zraku kotaci i ostale gluposti zadrzite ih za sebe
citam temu i nevjerujem sta pise ! PA IDI HEBENOM AUTO MEHANICARU DA TI NAPRAVI KOCNICE PUKNI 1000 kn i amen a ne ti na forumu popravljas auto ja neuz kakce ti ljudi ovdje popravit kocnice !

bravo gt16v

rijeseno promjenjene cijevi od zadnjih kocnica i 5 kocioni cilindar i ocisceno sve.moze lock pitao sam jer mi je ovo prvi fiat i nekuzim se u njih a mehanicarima nevozim nist jer lapaju love previse.hvala

tom1961

Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.

bravo gt16v

metalne strunile su pa je kapalo al i sve sam promjenio

tom1961

Pa ako su kapale, onda je jasno zašto nije kočio!

Neka, drago mi je da si rijeÅ¡io. I najbolje je da si promijenio sve, sad si miran, ovi novi će ti nadživjeti auto  :ok:
Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.