Punto mk1 preporuka za muziku

Autor Jus_us, 27 Travanj 2015, 01:43:26

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Jus_us

Po onome što ste pisali nikako se nebi smjelo spajat 2 ohma zvučnike na radio od 4 ohma, moglo bi se desiti znači da mi ode auto radio ako neko slučajno pojača zvučnike do kraja koliko sam ja shvatio, dali da ih spojim u seriju ?

buzz11

Smijes spojit. Nije preporucljivo konstantno przit na najglasnije, al posto su zvucnici ocito napravljeni za radio od 4 ohma nece bit problema. JBL nije jajarska firma.
Za spajat u seriju ti trebaju 4 zvucnika da bi imao oba kanala.
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI

Jus_us

Imam još jedan problem, HU mi se stvarno jako grije odozada, ne mogu niti ruku staviti na njega nakon 10 minuta puštanja muzike, spojio 2 ili 4 zvučnika ista stvar, dali je to normalno ?, tek sam danas to primjetio kad sam išao spajat mikrofon na njega odozada.

kiky776

to se grije sada kad si ove od 2 ohma spojio ?
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

the-rider

ako je na 2ohma normalno da se grije
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Jus_us

Za test sam izbacio te od 2 ohma i ostali su samo znači 2 komada od 4 ohma i ista stvar HU se grije odozada da mogu peći jaja na njemu, čak sam i probao staviti stare zvučnike koji su bili ista stvar grije se nenormalno, slušao glasno ili ne svejedno grije se stvarno puno, ima tko kakvo drugo riješenje ?

kiky776

Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

Jus_us

Radio je mvh-350bt pioneer, toliko je vruc odozada da ga ne mogu taknut da se ne opecem, mislim to bas i nije normalno ?, moze li mi izgoriti radio ili ukoliko se pregrije ce se ugasiti ?

buzz11

#38
Radio bi trebao imat overheat self protection. Da li ti pocinje distortirat nakon sto se pregrije. Odnosno da li se na istom levelu pojacanja zvuk pocinje izoblicavat? Jesu li ti zice ok? Provjeri da negdje nije poguljena izolacija i da nije neki slus. Ako ti minus pol zvucnika recimo dodiruje karoseriju auta onda to vuce toliko struje da nije istina. Nadalje provjeri, ako ti instalacija nije original ili ako je netko nesto prckao jesu li ti zice uparene odnosno da li su zvucnici ispravno oziceni....1 kanal - 2 zice - 1 zvucnik. Znalo se desavat da plus dolazi s jednog kanala, a minus s drugog sto ze zove crossed wiering i to je lose za HU. Da li ti se HU toliko grije i kad nije na svom mjestu u instrument tabli?
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI

Jus_us

Zvuk je u redu i ne izboblicava se, žice od zvučnika su sve u redu pošto sad kad sam mjenjao zvučnike isto sam tako i promjenio zadnje žice i prednje žice od zvučnika do radia i provjerio sam par puta da nešto nije krivo spojeno, no sve je bilo ok, radio je spojen preko iso konektora i ima znači tri žice, jedna žica je stalan napon, jedna je za kontakt i treća je masa, radio se grije bez obzira dali je vani ili unutra, dali je spojen 1 ili sva 4 zvučnika uvijek je isto, sad jedino ako je problem jedna od te tri žice koje vode do radija, i masa mi je spojena na iso konektor, dali postoji mogućnost da se radio grije zbog loše mase ?

buzz11

Moze i zbog lose mase radia. Medutim MOSFET pojacala se inace griju onako posteno. Moze bit i po 80 stupnjeva na hladnjaku. Neki radii imaju dodatnu zicu od nekih 20, 25 kvadrata koja se kaci na hladnjak i onda negdje na karoseriju da odvodi toplinu. Obicno na takvim modelima ima saraf na hladnjaku gdje se ta zica zasarafi.
Za svoj mir prijedlog je, ako ima mjesta kud stavit, ubaci vent od kompa da ti puse preko hladnjaka. Vent je 12V i spojis ga na ne stalno napajanje radia tako da se gasi zajedno s radiom. Ovisno o raspolozivom mjestu odaberes velicinu vent. Cim je veci time je i tisi jer se sporije vrti uz isti efekat hladenja.
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI

Jus_us

Ja sam na prošlom radiju prije ovoga imao taj šaraf i na njega je bila ta debela žica od mase, no na ovom novom radiju nemam taj šaraf pa sam je morao nalemiti na žicu od iso konektora, dali je do toga problem onda ?

buzz11

Ne spajat sasiju radija na minus pol na iso konektor.
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI

Jus_us

Znači imam tri žice, žuta žica je konstatnih 12V, crvena žica je kontakt, znači kad dam kontakt onda se upali radio...i treća žica je ta debela crna, gdje onda da nju spojim ?

buzz11

daj mi poslikaj to o cemu govoris. na sasiju od radija ne treba lemit nikakve zice, a pogotovo vezat sasiju radia na minus pol na iso konektor. Napravis ground looping tako. To ne valja.
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI