Jedna elipsa krči

Autor ĹĄaki, 30 Svibanj 2015, 13:26:25

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ĹĄaki

Neki dan mi je počela jedna elipsa na zadnjoj polici krčat. Kad je neki dublji bas se čuje ful. Jel zna netko što bi moglo biti? Što da provjerim? Radio je Pioneer MVH-150UI.

devaST

Osa je ca. Na servis nosit. Najvjerovatnije ispala zavojnica iz centra. Ako struze. Ili je gotov

ĹĄaki

Jeli se isplati nosit na servis? Ili uzet novo nešto

buzz11

Uzmi novo. Ako je original zvucnik i ovako i onako je los.
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI

devaST

Najisplativije je uzet nove. To da je neka skupa serija pa aj ali ovako koji bili isplativije je novo uzet znas na cemu si. Odsvirali si svoje ti :D

ĹĄaki

Nisu original nego elipse magnat power plus 693. Al evo 6 godina i sad je jedna skviknula tek. Dobro su gurale

ĹĄaki

#6
Vidjet ću malo šta se novo nudi pa zamijenit. Imate neke preporuke koje elipse uzet? Jel znate mozda dal ima za kupit di one male zvucnike za naprijed mislim da su 87mm

Antonijo

Ne isplati se popravljati jer popravak koÅ¡ta kao novi zvučnik  :kidam
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

Angell

Pogledaj na youtube neki tutorial, pa pokusaj da sam cacnes, mozda i popravis :D
Ako to ne uspe, onda uzmi nesto drugo :D
Ima sad dosta dobrih zvucnika u poslednje vreme, ali koliko para, toliko i muzike :D
Moja preporuka ide za nesto marke pioneer i kenwood.Prezadovoljan sam tim markama...

devaST

Imas za ok cijenu i dobre serije jbl elipsa a sa njima nes sigurno falit

ĹĄaki

Razmišljam sa si uzmem Magnatove Pro Power 693. Samo neznam dali mi stanu iza u okvir koji je bio.