Dupli pod u gepeku

Autor pMarko, 31 Svibanj 2015, 16:38:40

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

pMarko

Drustvo, trebal bi si u gepeku napravit dupli pod, pa sam razmisljal o speri koji bu tapeciral. E sad, ima neko ideju gdje kupiti isti ili slican tapecirung kao originalni u bravu? Tnx

Virago

Fiat servis ili Tokić ti mogu naručiti originalni tapecirung. možeš i na otpadima pogledati.

dabar22

Potraži na otpadu ili imaš par razbijenih na njuškalu pa pitaj jel imaju koji...
Novi se ne isplati...

Mike20

10mm špera i rezuckaj. Original dupli pod je rijedak pa vjerojatno tko ga ima za prodati, traži dosta

cicili

ja sam svoj napravio tako da sam koristio grede visine 10cm koje mi sluze za distancu od dna gepeka (lima) do gornje ploce. gornju plocu sam napravio od osb ploce 1cm debljine i nju sam ofarbao u crno odispod da se ne ljusti a i ljepse izgleda a od gore sam polijepio samoljepljivo platno sto se oblazu kutije za sub i sl.
posto imam plin pojacalo je moralo ic sa jedne strane plinske boce pa sam iskrojio na mjeru od sperploce tanke oblik i na nju zavidao pojacalo da ne seta, a prije plina sam imao malo drukcije.

evo nekih slika kad se izradivalo:

        

a za uzimanje sablona koristis karton najednostavnjije. rezes po obliku gepeka i preneses na plocu.

cvike19

vidimda je tema malo starija
slucajno sam naisao na nju
i ja imam u planu da radim dupli pod ali volio bi i da mi je rezervna guma pristupacna...ima li ko kakvu ideju ?

cicili

stanu ti pojacala lijevo i desno od rezervne gume pojacala, meni s jedne strane stoji hertz ep4x koji nije mali. i onda gornju plocu radit iz 3 dijela.  :neznam:

cvike19

nemam ja ljeve strane iza
lijevo mi je sub u cijelome boku
a imam dva pojacala koja trebam smjestit iza
napravio bi mozda otvor u dnu tog novog poda da mogu doc do kotaca
i na tom poklopcu bi drzao trokut i prvu pomoc i lance zimi itd