Shema za spajanje daljinskog zaključavanja

Autor Silvio, 01 Kolovoz 2015, 16:15:20

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Silvio

Pošto mi je riknulo orginalno daljinsko zaključavanje, kupio sam sa ebaya novo..

Sad me zanima ako netko ima shemu ili nešto na koje žice moram spojit.

Hvala, pozz

franjo-fritz

Majke mi u tjedan dana 100 novo otvorenih tema na istu varijaciju... Ajd ako nije problem prije otvaranja teme malo prekopati po starim temama i pomogucnosti navesti u novoj temi o kojem je modelu auta je rijec..
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

lik-bj

pa valjda si dobio sa njime shemu ?
a na autu naÄ'i gdje je modul centralnog i uzmi 12V probirku i pikaj po žicama koje izlaze van ako piknuta žica zaključa na tu spajaÅ¡ zaključavanje. Jednostavno ko pekmez. :)

Stilo M

PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

campetto

i meni ne radi original, digao sam ruke od popravka jer u Rijeci i okolici nitko neće da se zaj...a s time.
Bio sam i u Fiat servisu na potezu Matulji-Viškovo ali tam ljudi nikada nemaju vremena (čitaj: nemogu te oderat koliko bi htjeli ) pa su me 3 ili 4 puta vratili s onim kao ''sada nam je gužva'' i slično. skurio više benze nego da sam odmah kupio ovo kao ti.

sada lijepo ubacim ključ u bravu i otvorim, jedino mi je žao jer se bunker otvarao na daljinsko nekad pa malo zezancije oko otvaranja.

sretno dalje !
Diesel je mama !!!!

lik-bj

Citat: campetto  u 02 Kolovoz 2015, 15:32:25
i meni ne radi original, digao sam ruke od popravka jer u Rijeci i okolici nitko neće da se zaj...a s time.
Bio sam i u Fiat servisu na potezu Matulji-Viškovo ali tam ljudi nikada nemaju vremena (čitaj: nemogu te oderat koliko bi htjeli ) pa su me 3 ili 4 puta vratili s onim kao ''sada nam je gužva'' i slično. skurio više benze nego da sam odmah kupio ovo kao ti.

sada lijepo ubacim ključ u bravu i otvorim, jedino mi je žao jer se bunker otvarao na daljinsko nekad pa malo zezancije oko otvaranja.

sretno dalje !
Imaš i kineze sa 3 funkcije tako da spojiš bunker isto.

Stilo M

Moze biti da je kljuc samo izgubio vezu sa autom
treba ti cod kartica od auta i neko sa dijagnostikom i vrati sve u funkciju u 3minute
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

campetto

može biti ali nažalost nemam kod karticu, pa rekli bi mi više sreće drugi put he he heh e!
Diesel je mama !!!!

Silvio

Citat: campetto  u 03 Kolovoz 2015, 10:41:31
može biti ali nažalost nemam kod karticu, pa rekli bi mi više sreće drugi put he he heh e!
i kod mene je taj problem, nemam kod karticu..

Mozete mi dat link do teme u kojoj pise kako se spaja. Hvala

Silvio


Stilius