Gume (značajke i iskustva)

Autor zetsthebunny, 26 Studeni 2013, 21:04:36

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

gandi

Otišle



Došle



Alpin nisam nikad prije imao, vidjet ćemo kako će se pokazati
--->>>    click here      <<<---

Miha.

Evo našao ja gume koje nisu XL, znači trebale bi biti mekane. :hello2: Gume su na tržištu već više od 13god.

Pirelli P Zero Rosso Asimmetrico 225/40 ZR18 (88Y) N4

MADmax23

Jel tko probao ili zna nesto vise o ovim gumama:
https://www.gume.com.hr/product/Minerva/F205/R-347523
Imam ponudu za 375kn po komadu sto mi je prihvatljivo.
Uporaba na autu za normalnu voznju.

forsage

Prema linku koji si dao cijena je 565,50 kn po komadu...jedino ako ti nabavljaÅ¡ te gume da su rabljene....ali ako tražiÅ¡ novu gumu tih dimenzija za normalnu vožnju onda svakako preporučujem ovu gumu https://www.mall.hr/gume-auto-ljetne/uniroyal-guma-rainsport-5-215-45-r-17-87y  .....samo 70 kuna je nova skuplja od te minerve ali upravo je uzeo prijatelj te gume i odlične su...ja imam verziju rainsport 3 vožene dvije sezone i prezadovoljan sam u odnosu na cijenu koliko sam platio a sad sam probao i ove najnovije rainsport5 baÅ¡ po kiÅ¡i i po suhom i definitivno odlična guma za te novce ako kupujeÅ¡ nove gume.
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

Mike20

#979

MADmax23

E tako sam ih i ja platio. 375kn komad.
Ma uzeo sam ih i tko ga ***

prileee

Narucene Falken ze-310 Ecorun 195/45R15 za 518 kn komad na gumelider.com.hr u ponedjeljak. Nestrpljivo cekam da dodu jer je u Splitu preko dana 25+ stupnjeva, zimske ce se otopit.  :to:

147

Citat: prileee  u 01 Travanj 2021, 11:04:13
Narucene Falken ze-310 Ecorun 195/45R15 za 518 kn komad na gumelider.com.hr u ponedjeljak. Nestrpljivo cekam da dodu jer je u Splitu preko dana 25+ stupnjeva, zimske ce se otopit.  :to:

U Splitu te gume držu AutoAntonio i INCH.

prileee

Znam ali inch nema tu dimenziju a u auto antonio je skuplja 120kn po komadu.

147

Citat: prileee  u 01 Travanj 2021, 11:22:15
Znam ali inch nema tu dimenziju a u auto antonio je skuplja 120kn po komadu.

:ok:

prileee

Ali hvala na savjetu svakako. Drag mi je auto antonio jer su super profesionalni. Tamo sam za proslo auto uvik minja gume, ali je bila normalna dimenzija 195/50R15 pa su imali ponudu sa ok cijenama.

p.s. kad vec spaman, zna li tko koliko je postova potrebno za dobit pristup ostalim djelovima foruma, konkretno garazi? Glupo mi je da moram spamat postove ako ovisi o # postova.

147

#986
Citat: prileee  u 01 Travanj 2021, 13:25:14
Ali hvala na savjetu svakako. Drag mi je auto antonio jer su super profesionalni. Tamo sam za proslo auto uvik minja gume, ali je bila normalna dimenzija 195/50R15 pa su imali ponudu sa ok cijenama.

p.s. kad vec spaman, zna li tko koliko je postova potrebno za dobit pristup ostalim djelovima foruma, konkretno garazi? Glupo mi je da moram spamat postove ako ovisi o # postova.


Idem kod njih 14 godina, ali radnici su prije bili puno nježniji prema felgama.
Kupljeni setovi: Bridgestone Potenza RE050, RE050A (dva seta), RE002, Michelin Pilot Sport 4 (dva seta) i slično.

prileee

#987
Na fordu su mi zadnje felge toliko zapekle da ih je macon mora "tuckat" po gumi zadnji put da ih skine.  :rofl:

gandi

Da se to je desi dovoljno je ostrugati sa čeličnom oksidirani sloj i prije stavljanja kotača natrag nanijeti tanki sloj bakrene masti na centralni dio glavcine gdje felga nalijeze.

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

--->>>    click here      <<<---

prileee

Da, sad sam se i sitia da su momci u auto antonio celicnom cetkom i radili to, samo nisam siguran u taj dio stavljanja masti.