Zamjena prednjih zvucnika sa AUDITOR kit rip 165S?

Autor nasc, 05 Studeni 2015, 02:32:56

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

cicili

ja sam provlacio kompletnu instalaciju za zvucniike novu pa mi je bilo malo lakse. ti bis trebao u onom buntu sto ide u vrata naci zice koje su od zvucnika, isto nije neki problem.

skretnice sam sa vozaceve strane zaljepio za kutiju osiguraca sa zadnje strane obostranom trakom, a do tuda od pojacala sam imao zicu. normalno sa skretnice za kick u vrata a za visoke iza gume od vrata do a stupa i onda busio rupu da mi izade zica ispod onog poklopca na tabli. izbusio rupu na poklopcu i tu montirao visoke. :D sa druge strane su mi skretnice iza tepiha tako da se nevide ali visoko gore tako da se nemogu nogom razbit i ista stvar sa ozicenjem

ukratko.  :D

slika u toku radova. bolju nemam.  :/



a u konacnici ovako nekako izgleda, samo nisu dobro okrenuti visoki.  :D



s tim da ja imam focal ps 165 sistem i imam nosace visokih koji su se mogli montiratu sad neznam kako je kod tog auditora i sta se dobije u setu.

nasc

Cicili hvala na informacijama kad uhvatim vremena krecem u projekt :-) Vec vidim da ce biti razbijenih plastika :-)

Pozdrav.

cicili

Jedino sto mozes razbit je poklopac od kicka kad ga skidas ili plastika gdje dodu org visoki ako cupas ali polako i bit ce ok. :D

Poslano sa mog HUAWEI P6-U06 koristeći Tapatalk


nasc

Off topic , strasno mi se svidja ovaj volan iz Sportinga  :ok:. Moj se jadan razmrvio moglo bi ovo biti idealna zamjenica :-) Ebay evo me dolazim  :lol

Pozdrav.

Mike20

Samo podsjetnik, ovi poprilično dobri zvučnici, čak i odlični su trenutno 249kn, dakle dva suba, 2 visokotonca i 2 skretnice, ima ih u HG SPotu u Zg

Green Punto

Kupio ih prije mjeseci,nisam ih spajao na pojacalo,ja prezadovoljan :)
Cuore Sportivo   :wiii:

Stilo M

Znaci ti zvucnici bi meni u stilu bili taman?
Imam origigi woofer u bunkeru i malo bolje od serijskih zvucnika u zadnjim stranicama,bolji paket sa wooferom.
Imaju basa zvucnici dosta?
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Mike20

Original imaju više basa dok je radio ne radi glasno, al zato ne krče kad ih pojačaš jer su 60w rms