Lampica kljuca

Autor Bravo tjet, 08 Prosinac 2015, 07:42:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bravo tjet

#15
Ma neki žnj,

al ja imam 120ks tjet?

Sad sam gledao,do 55ah je dovoljno i do 530A

get

Ma uzmi 60Ah.

Tako je moj tvornički došao.

Sada imam 64Ah.


Bravo tjet

A sta si dobio sa tim sto si stavio 64

Mike20

Možeš staviti i 74Ah, dobiješ veći kapacitet

Bravo tjet

To ne Å¡kodi naponu i elektronici? Mislim,pa nisu bezvezue odredili recimo 54Ah? Pa onda bi svi stavljani 70Ah

XXX-Man

Ne škodi ništa, samo će ti dulje trajat akumulator. Pa nisu bezveze odredili kapacitet, uzeli su najmanji i najjeftiniji mogući s kojim auto može raditi, da uštede što više u proizvodnji

Poslano sa Xiaomi Redmi 2 Advanced koristeći Tapatalk

http://www.facebook.com/servis.racunala.pisarovina
>Servis elektronike, raÃ,,unala, mobitela, elektroinstalacijski radovi 098/9408075<

get

#21
Upravo tak. Profit radi svoje.

Ograničen si dimenzijama.

Sa vremenom/trošenjem se kapacitet smanjuje. Što je kapacitet manji, manja je startna struja.

Uglavnom, niti veći spremnik goriva ne šteti, sam bi više kilometara mogao prevaliti.


Mike20

Citat: Bravo tjet  u 08 Prosinac 2015, 15:50:11
To ne Å¡kodi naponu i elektronici? Mislim,pa nisu bezvezue odredili recimo 54Ah? Pa onda bi svi stavljani 70Ah

Naravno da ne šteti, dapače, može i koristiti kak je rečeno, odgodiš pad kapaciteta
Možeš staviti i 100Ah ak ima u toj dimenziji

get

Citat: Bravo tjet  u 08 Prosinac 2015, 15:50:11
To ne Å¡kodi naponu i elektronici? Mislim,pa nisu bezvezue odredili recimo 54Ah? Pa onda bi svi stavljani 70Ah

Napon je uvijek 12V. To nema veze sa kapacitetom.

Cilj je imati Å¡to stabilnijih 12V.

Kao što vidiš u svom slučaju, sa istrošenim akkuom stvaraš prevelike propade pa na taj način sjebaješ elektroniku.

marloz

evo danas supruga normalno vozila auto više puta ... samo da naglasim da nijednom do sad nije ponovno zasvijetlila code lampica ključa ... i kad je htjela ić kući dogodilo se slijedeće: okrene ključ ... lampica i ostale lampice (akumulator; ulje) ostanu goriti ... auto vergla al se ne pali ... ja kasnije dodjem sa rezervnim ključem i auto upali bez problema... al opet kad stavim ovaj "skakavac" onda ne želi i gori code lampica na tabli ... e sad .. uredno i dalje otključava daljinski centralno tako da nije crkla baterija mada sam čitao da može biti da će baterija crknut svaki tren ...
jel netko zna koliko dodje ponovno kodiranje ključa i zamjena baterije ?? da li mogu to sam napravit ili moram u servis ??

AntonioK

bateriju možeš prominiti sam ili kod urara

the-rider

nema veze baterija sa kodom
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

franjo-fritz

A o kojem se puntu radi?  Koj ima skakavac ključ?
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

franjo-fritz

 
Citat: the-rider  u 05 Veljača 2016, 19:14:43
novi bravo, ne punto  :P
:tup.     Jbg... Al stvarno baterija nema veze sa codom.. Al ako je ključ pao ili bio necim zaliven voda itd e onda bi moglo biti problema
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks