Semering bregaste.

Autor Nikic, 12 Prosinac 2015, 20:37:07

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Nikic

Prvo da se izvinem u slučaju da je ovo deseta tema o semeringu bregaste, ja nisam takav topic uspio naći.
Dešava se sljedeće:
Ulje mi je bilo curilo na semeringu radilice i bregaste u 9-om mjesecu,
Odnio kod mehaničara i zamjenio semeringe, meÄ'utim, na radilici nije vise kapalo sad samo na bregastoj.
Nakon tjedan dana otisao sam da mi ponovo promijeni, ali opet kapa i pumpa vode mi je uvijek prljava od ulja, to sam ignorirao do sad kad mi je pocela ve  dizat zivce jer iskapa ulja stalno na taj dio.

Moje pitanje je koji bi mogao biti problem??

Poslano sa mog GT-I9295 koristeći Tapatalk

Just a Black Snail

topolino

Druga bregasta. Ili je stavljen semering sa pogresnim smjerom vrtnje ili je stari urezao bregastu.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Nikic

Auhh veselja. Znači ponovna zamjena pretpostavljam ne dolazi u obzir.
Ak ti nije problem da pojasniš taj semering sa pogrešnim smjerom vrtnje?

Poslano sa mog GT-I9295 koristeći Tapatalk

Just a Black Snail

topolino

Imas semering za ljevi i desni smjer vrtnje osovine, osim njih imas i bez smjera. Skini ovaj i pogledaj dali ima zub na bregastoj.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Nikic

To bude mehaničar se zezao s tim, jer ne volim se petljat sa fazom pa da mi počne prduckat..

Poslano sa mog GT-I9295 koristeći Tapatalk

Just a Black Snail

ivica683

pošto su to sve stari motori ako kupiš polovnu bregastu i ona sigurno ima utor od semeringa pa je pitanje da li češ tako rješiti problem.
Kad skineš stari semering dobro pogledaj kakva je osovina,ja sam imao slučaj da je ˝majstor¨
vadio semering sa Å¡rafcigerom pa ga je zabio u bregastu i napravio duboki kanal.