fiat seicento klima pitanje

Autor robi64, 16 Prosinac 2015, 23:45:33

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

robi64

jedno pitanje da li se može naknadno ugraditi klima u fiat seicento 1,1s dakle koji nije imao klimu
zovem se Robert i iz Zagreba sam

Mike20


robi64

jer zna netko tko to radi i po kojoj cijeni u zg
zovem se Robert i iz Zagreba sam

Mike20

Cijena ti je negdje oko vrijednosti tvog auta
Novu ureÄ'aji su oko 10 000kn, rabljeni skinuti s takvog auta s klimom, s ugradnjom, sumnjam ispod 3000kn, treba cijeli auto raskopati, motor van, instrument tabla van

robi64

Citat: Mike20  u 17 Prosinac 2015, 13:58:23
Cijena ti je negdje oko vrijednosti tvog auta
Novu ureÄ'aji su oko 10 000kn, rabljeni skinuti s takvog auta s klimom, s ugradnjom, sumnjam ispod 3000kn, treba cijeli auto raskopati, motor van, instrument tabla van
našao sam klimu komplet za 500kn.za seicenta zato pitam sa svim cijevima prekidačima,itd. mene zanimaju samo ruke
zovem se Robert i iz Zagreba sam

dinko1981

To neces saznat ovdje, nazovi servise koji se time bave pa pitaj al prvo nek ti provjere koliko mogu te komponente prije ugradnje.

Mi$ki

Neisplativo, jednom kad se raskopa unutraÅ¡njost nikad ne sjedne viÅ¡e kako treba. Bolja varijanta prodaj svog i  kupi drugog s klimom. Isplativo bi možda bilo da sam slažeÅ¡, ne znam auto je tvoj novci su tvoji...

dinko1981

Ma moze se to slozit ok pa to je seicento a ne merceds, ja sam na cliu raskapao armaturu kad sam mjenjao mali kiler i sve je kao i prije, a radio sam to prvi put. Ali to je malo vise posla i to vole dobro naplatit pa je preporucljivo odradit kolko mozes sam.

Mike20

Citat: robi64  u 17 Prosinac 2015, 16:46:54
našao sam klimu komplet za 500kn.za seicenta zato pitam sa svim cijevima prekidačima,itd. mene zanimaju samo ruke

Ak je to negdje stajalo rastavljeno, pitanje je kad se to složi kak bude radilo i da li je sve na broju, svi nosači, obujmice itd itd.
Mislim, al samo mislim da ima veze i ecu motora, da digne okretaje kad upali klimu da auto ne crkne.
Mislim da ti to nitko neće raditi ispod 200-300 eura, jer kao što rekoh, motora mora ići van


ivica683

#9
Mislim da je Mike20 na dobrom tragu
Imao sam ideju ugraditi klimu u punto mk1 60 a jedan od razloga zašto to nisam napravio je taj što mi je bilo rečeno da bi se auto mogao gasiti kada na semaforu stanem ,jer ECU nema postavke za dizanje ler gasa kada je klima upaljena.
Ali tko če ga znati.
Ako uspiješ sa tom operacijom javi rezultat ugradnje,
Modeli sa klimom imaju jači alternator , i on je postavljen drugačije nego na modelima bez klime.