Novi Bravo- ne rade brisači nakon špricanja tekučine

Autor Miha., 18 Prosinac 2015, 16:56:02

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Miha.

Iz nekog razloga mi ne rade brisači nakon što uključim pranje stakla? A radilo je! Jel možda zbog niskih temperatura (2°-3°c)? Brisači inače rade normalno.

bos

Probaj samo duže držat ručicu. Tako i meni koji put sa malo zakašnjenja prorade....

bubinho

Kad ste vec kod rucica, jel i vama kao da treba povuci rucicu neprirodno jako prema sebi da bi spricalo, vec sam pomislio da meni uopce ne radi pranje..

AntonioK


Mike20


Miha.

Ipak radi..Meni teško ide ručica kad želim uključit brisač samo za jedno brisanje (prema gore).

I konačno sam našao kakti bolju tekučinu za pranje stakla. Sredstvo marke Nigrin (ono eko u najlonskom pakiranju od 3l u Bauhausu 45kn, za ono u boci od 5l nisam siguran jel eko), eko proizvod ne šteti laku, pogodno za xenon svjetla i gumene brisače, ugodna mirisa (limun) i ne smrzava se u večoj količini.. :ok:

Boxer

Možda si imao u cijevima ljetne tekućine pa je smrzla
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Miha.

Nema to veze, brisači rade i ako nema tekučine ;)

Boxer

Sad tek skužio da su brisači u pitanju a ne šprice :tres:
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

AntonioK

Evo ponovno mi ne radi ručica za pranje stakala :82:
Kada povučem ručicu prema sebi voda ne izlazi,a zadnja normalno šprica vodu na lagan dodir
Znači problem je u toj ručici tj,kontaktu
Da li se može kupiti samo taj kontakt ili cili sklop?

Mike20

To je unutar ručice, samo zamjena cijelih ručica

AntonioK

U servisu su mi tu ručicu malo zategnuli,šljakala je godinu dana 200kn
Pošaljem im upit za cijenu,pa ću viditi rabljeno ili novo

AntonioK

Cijena tih ručica je 2500kn +ruke,Za rabljene mi ne garantira da bi radile jer se narućuju po broju šasije
...e sad Å¡to napraviti :82:

gandi

Po broju sasije se narucuju i najosnovnije stvari koje bilo gdje drugdje narucis iz kataloga.
Rucica brisaca sa otpada da nebi radila? Pa nema u tim rucicama nikakve pameti, nego samo mikro prekidaci i eventualno ledice

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

--->>>    click here      <<<---