Redizajnirani Punto Mk 2 (od 2003. na dalje) puno bolji od neredizajniranog?

Autor Machiavelli, 23 Prosinac 2015, 22:00:50

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Machiavelli

Želio bih kupiti Punto Mk 2. Razgovarao sam sa susjedom, koji ima neredizajniranu dvojku, onu koja se proizvodila od 1999. do 2003. I kaže susjed da je puno bolje kupiti redizajniranu dvojku, onu koja se proizvodila od 2003. na dalje, jer da je puno pouzdanija. Navodno model koji se proizvodio od 1999. do 2003. ima neke nedostatke (kvarovi na servu, centralnom zaključavanju i getribi) koji su na redizajniranom modelu otklonjeni. Da li je to istina?

franjo-fritz

ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

DinoG

Kao sto Franjo kaze

Jedino su na mk2b uveli 1.3 multijet, koji je te godine proglasen najboljim dizel motorom u klasi. Moj evo 13.
-u god fura ko pravi :D

Servo je povremeno krepavao, ali kako sam prestao paliti city nijednom vise nije.

Centralno nekad zablesira pa moram rucno, ali to mi se dogodi jednom u pola godine

punto mk1

gledaj ti da naÄ'eÅ¡ nekog u dobrom stanju nebitno mk2b ili mk2a stvar ukusa . ako tražiÅ¡ auto za grad onaj od 60 konja idealan .motor prost da ne može prostiji biti  :D

Machiavelli

Hvala svima na odgovorima.

Osobno, viÅ¡e mi se sviÄ'a mk2a (to je valjda onaj koji se proizvodio od 1999. do 2003.?) jer mi je jednostavno ljepÅ¡i nego onaj redizajnirani model koji se proizvodio od 2003. na dalje. No nebitno, to je već stvar ukusa. A susjedu sam dobrim dijelom povjerovao zbog toga Å¡to on vozi mk2a, pa sam mislio da dobro zna o čemu priča. Jer mi je govorio da je na tom autu imao probleme i sa servom i sa getribom i sa centralnim zaključavanjem, te da su mu automehaničari koji su popravljali njegov auto rekli da je trebao kupiti mk2b, a ne mk2a (kupio je rabljenog punta mk2a 2008. godine, dakle, u vrijeme kad su se mogli kupiti i jedan i drugi).

ccm

Bok,

Pa mk2b je bolji jedino jer je noviji :)
Inace, ja mislim da je i losije napravljen nego mk2a. Stedilo se na materijalima. Recimo, buraz ima mk2b, 2005 godina, sav je trul vec po blatobranima, a na mojem jos nista. Retrovizore je morao mijenjat jer su pukle kopcice za stelanje, na njegovima su bile plasticne, uzeo je rabljene sa mk2a, tamo su metalne.

Po meni su prednosti mk2b to sto je noviji, mozes nac cak neke kaj su 2010 godiste, i sto skoro svi imaju board computer, i to normalni, a ne ko ovaj na mk2a. I svi imaju ovu bolju sredisnju konzolu.
Ovo ostalo je sve isto, toci i vozi, ako rikne nesto, otrcis do Tiska po dijelove i popravis za parsto kuna.
Osim senzora volana, al to nije pitanje dal ce riknut nego kada, nazalost.

Tako da, moj savjet, kupi onog koji je u boljem stanju.
Nebu mene niko v mojoj koruzi...

devaST

Gle ja ti ima redizaj iz 2008g. Pocicana karoserija. Motor 1.2 8v 60ks. Masina euro4 izgleda da je iz gp. Nebali i netrosi ulje. Sada sa 140 000km me idalje zna zajeba.t pa da idem je upalit kad je upaljen jer se necuje samo livaj i vozi. Nikakvih mana. Samo potrosni materijal i uredno odrzavanje.

Ulje svako 10k , svjecke svako 25-30k, remenja svako 60k i vozi nema smrti. Jedina mana. Kako nebali ulje masina pocela bijelit pi bloku i glavi jer je suv doslovno ko barut. Svako malo split-gospic. Trosi 3.6-4.5 otvorene,a 5.5-7 gratske voznje. Zadovoljan i ideala. Jedina mana jeftino odrzavanje.

Boxer

Mislim da je sve isto osim Å¡to je mk2b malo bolje zaÅ¡tićen od hrÄ'e. Nagledao sam ih se ovih dana dok sam ženi kupovao auto i vidio svaÅ¡ta. Manje viÅ¡e se sve svodi na to na kakav primjerak naletiÅ¡
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20

Citat: ccm  u 24 Prosinac 2015, 20:14:27
Bok,

Pa mk2b je bolji jedino jer je noviji :)
Inace, ja mislim da je i losije napravljen nego mk2a. Stedilo se na materijalima. Recimo, buraz ima mk2b, 2005 godina, sav je trul vec po blatobranima, a na mojem jos nista. Retrovizore je morao mijenjat jer su pukle kopcice za stelanje, na njegovima su bile plasticne, uzeo je rabljene sa mk2a, tamo su metalne.




To nije nimalo točno.
Tvoj buraz je kupio nešto sfušano ili loše složeno.
Plastika je ista iznutra, mislim da su neki lementi pasivne sigurnosti poboljšani, elektronika isto tako
Od 2006. g. imaju malo bolji poklopac ventila koji ne slini tak često itd itd.

Kad sam uzimao Punta, gledao sam da izbjegnem mk2a

franjo-fritz

Citat: Boxer  u 25 Prosinac 2015, 11:38:12
Mislim da je sve isto osim Å¡to je mk2b malo bolje zaÅ¡tićen od hrÄ'e. Nagledao sam ih se ovih dana dok sam ženi kupovao auto i vidio svaÅ¡ta. Manje viÅ¡e se sve svodi na to na kakav primjerak naletiÅ¡
ako naletis na primjerak iz slo, a, ili njemacke truli ko repa i mk2a i mk2b...ako je iz italije limarija scohana al zdrava
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Boxer

Moj je izvorno iz HR ali je većinu vijeka proveo u Austriji i nije trul, neÅ¡to sitno povrÅ¡inske hrÄ'e je bilo i to smo sanirali sad i to je to
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Machiavelli

Citat: franjo-fritz  u 25 Prosinac 2015, 12:37:27
ako naletis na primjerak iz slo, a, ili njemacke truli ko repa i mk2a i mk2b...ako je iz italije limarija scohana al zdrava

Kako to misliš, primjerci iz Slovenije i Njemačke? Pa Punto se nije proizvodio niti u Sloveniji niti u Njemačkoj.

franjo-fritz

ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

DinoG

Misli na aute uvezene otamo. Generalno je limarija u losijem stanju zbog klime, znaci hladnih zima, soli i svega toga.

Jednim dijelom mogu to potvrditi jer kad sam mjenjao zadnji most morao sam izvaditi senzore iz novog mosta koji je porijeklom iz Svicarske i pritom su oba pukla kolko su zapekla. S mog mosta su izasli bez problema jer je auto dio svog zivota proveo u Dalmaciji.

Boxer

Odakle god da je auto senzore ABS-a izvaditi čitave je kao dobiti na lotu i rijetko se daju izvaditi
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...