Bravo 1.6 multijet otežano mjenjanje brzina

Autor bos, 03 Siječanj 2016, 09:10:29

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

bos

Jedino što meni mjenjač nema lufta, ručica se malo miče kad je u brzini ali nije to sad nešto što odskače od normale.

Vraća se u centar i ne Å¡eta. 

U vožnji kod naglog dodavanja gasa koji put primjetim da ako je u trećoj brzini pomakne se ručica sama za nekih centimentar unazad. 

eldarobralic

nakon Å¡to sam promijenio zamajac te set kvačila (uključujući i druk ležaj) i meni se pojavili isti simptomi. u koju god brzinu da ubacujem kao da malko zapinje (kao da ima neki zub)...pratim vas da vidim Å¡to bi to moglo biti.??  :kmeee

get

Koliko si kilometara napravio od tada?

Koje dijelove si stavljao?

eldarobralic

Svi dijelovi su valeo... napravio nekih 2000km

Mike20

Citat: bos  u 03 Siječanj 2016, 15:38:06
Jedino što meni mjenjač nema lufta, ručica se malo miče kad je u brzini ali nije to sad nešto što odskače od normale.

Vraća se u centar i ne Å¡eta. 

U vožnji kod naglog dodavanja gasa koji put primjetim da ako je u trećoj brzini pomakne se ručica sama za nekih centimentar unazad.

Pošto mjenjač ima sajle, tj. elastična je veza mjenjača i ručice, nebi tebala šetati, al očito da radi nosača motora ima malo previše lufta pa kod davanja/puštanja gasa motor ima toliko hoda da malo trzne sajle


get

Ha, vozio sam novi Peugeot Partner, nije imao niti 10 000km i kada je mjenjač bio u 5. brzini kod svakog davanja i puštanja gasa se ručica cimala od 1 do 3 cm :D


get

Citat: eldarobralic  u 08 Siječanj 2016, 14:13:41
Svi dijelovi su valeo... napravio nekih 2000km

E onda ne znam.

Znam da Bravo ima samopodešavajuće kvačilo pa bi se sitnice nakon raskapanja trebale srediti kroz par KM-a (recimo u prvih 100 km).


Puntigamer

Evo sam pita frenda koji je radio u Fiat servisu i kaze mi da novi bravo nema tu kuglu ispod rucice mjenjaca. Onda sam se poigrao sa stelanjem sajle, koja ima samopodesavajuci mehanizam i sad se brzine dosta bolje mijenjaju.

natipkano na jednom


bos

Danas bio kod jednog mehaničara i onako nabrzinu misli da je u pitanju zamaÅ¡njak. 

S obzirom da se čuje to kao neko lupkanje kad se pedala pritisne skoro do pola on misli da je počeo zamaÅ¡njak propadat pa da zato ne odvoji kako treba. 

Rekao je da zamaÅ¡njak ne mora nužno lupat i trest Å¡to se dogodi kad popuste opruge već da može i propast aksijalno i radijalno.   

U mom slučaju kaže izgleda da je aksijalno ušao malo previše unutra na svom ležaju i samim time ne odvoji se lamela kako treba.

Vjerujem da će netko tu moć to i potvrdit.

Uglavnom još moram na malo detaljniji pregled pa onda probat riješit to sve skupa prije nego ode skroz.

I da neznam kako je kod drugih ali kad naslonim nogu na pedalu kvačila i malo pritisnem osjeti se vibriranje ne jako al da i kao što sam već spomenuo to lupkanje.

Probam snimit ujutro pa vam stavim tu da čujete.

gokiSP

Nemaš sta dalje razmišljati. Getriba dolje i promijeniti zamašnjak. Taj kod kojeg si bio dobro ti je rekao i uputio te. ;)

Poslano sa mog Desire HD koristeći Tapatalk


bos

Dana bio kod mehaničara koji mi inače radi na autu jer sam mjenjao zadnje selene na prednjim vilicama pa sam mu rekao da proba malo mjenjač.

Njegovo mišljenje je da nije zamašnjak, osjeti se da je kvačilo malo otvrdnulo što je s obzirom na kilometere normalno ali kaže sve brzine idu isto teško nema razlike.

Čak misli da nije ni korpa možda potrošene pa da zato ne odvaja kako treba.

Savjetovao mi je da probam stavit čisto sintetičko ulje, da bi moglo bit bolje nego original TEHNYX koje sam stavio.

Imate koji prijedlog za ulje pa da probam?  Možda Castrol Syntrans Transaxle?  Ne bi volio stavljati niÅ¡ta Å¡to je oznake GL-5 iako mi govore da to nema nikakve veze.... 

danijel044

u 90% imamo isti problem...

Samo meni kvačilo odvaja odmah pri dnu..dakle čim krenem puštat kvačilo ono već odvaja....

Tako da i kad trebam ubacit u brzinu...moram papučicu do poda nagazit

isto vibriranje/pulsiranje  na papučici kvačila... 155000km

Moj mehaničar kaže da je sve za izmjenu...tako da sam već naručio kompletan valeo set

bos

Opet ja sa jednom novom teorijom, ne mojom naravno.

Nakon probne vožnje i neznam čega doÅ¡lo se do zaključka da su sinkroni u pitanju.  Dakle rečeno mi je da nisu otiÅ¡li skroz pa da zato nema nikakvih zvukova prilikom izmjene već da samo treba viÅ¡e vremena da se zupčanici usklade prilikom izmjene brzina pa da zato i ide teže u brzine.

Mišljenja??

the-rider

na svim brzinama?
cisto sumnjam
jedino ako im ne pase to ulje sta je unutra
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Boxer

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...