Novi Bravo-otpali znakovi FIAT

Autor punto1976, 15 Siječanj 2016, 11:08:56

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

AntonioK

imaÅ¡ u ZG-u firme Å¡to rade kvalitetne  3d stickere
ja sam naručija za svoj ,jer mi je ispala plastika taman kad sam zatvarao portapak

Puntigamer

Evo nesto s eBaya cini mi se povoljno cca 125kn sa dostavom.
http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=130668704636&alt=web

natipkano na jednom

AntonioK

Moram ga i ja  od naprid prominiti uÅ¡la voda ,pa se vide mjehurići

Puntigamer

Sad vidim da ovih znakova ima od 95mm i 74mm koji je baš za Brava :82:
S prethodnog linka je 95mm i ne spominje Brava, a na ovom linku je 74mm i spominje se Bravo
http://www.ebay.com/itm/NEU-74mm-FIAT-Emblem-Heckklappe-Stilo-Bravo-Albea-Punto-Panda-500-Doblo-/130635640862?hash=item1e6a7db01e:g:uN8AAOSwpDdU60KH



AntonioK da naručimo po jednog pa podijelimo poštarinu?

Mike20

95mm je prednji, 100mm zadnji, mislim da se ne varam

punto1976

Naprijed ti je veći, otraga manji. i prednji je jeftin jer je samo znak pa košta možda 125 kn.
Probat ću sa kumom složit oba dva, on ima tiskaru i kaže da to može napravit sa smolom isto kao i talijani. Kad riješimo javit ću kak je ispalo.

AntonioK

Poliuretanska smola ispadne dobro i ne izblidi na suncu


Miha.

#22
Prednji 100mm, zadnji 95mm ;) Nemogu naći na ebay-u logo od volana?

marloz

Citat: robert_zd  u 15 Siječanj 2016, 12:12:20
Iskreno mislim da je pre skupo to. Ako vam jos nije otpao taj plasticni dio di pise fiat onda se to lako odljepi,samo se s malo sile povuce plastika van. Ispod je dvoslojna traka koja popusti s vremenom i dobije mjehurice od ispod. ta traka se fino skine cijela sa baze i sa znaka. Slova FIAT su ugravirana i ona ce ostat obojana a okolo ce plastika ostat prozirne boje. Stoga uzmete bilo koji sprej, bilo koje boje. Ja sam uzeo crveni. I fino opituras taj prozirni dio. Dvoslojnu traku zaljepis preko cijele te povrsine plastike i to izgleda kao orginal. A cijena spreja i trake cirka 50 kn a mozda ga i doma vec imate. Evo mog znaka ako bude radio link.

http://s1383.photobucket.com/user/suhovare/media/IMG_20151221_151217_zps5eqnkut5.jpg.html

lijepo si to uradio svaka čast ... trebao bi napravit neki tutorial za to :)

Miha.

Znak za volan. Ako netko zna di kupit ili naÄ'e na ebay-u, nek mi javi na PM! Fiatov, a ne Abarth ili slične nakeljnice :)

punto1976

mislim da ovaj talijan radi sve znakove (veličine) za novog Brava, znači volan,tj. airbag.
trebam otići na njegovu stranicu i provjerit, znam da sam negdje pročitao.

robert_zd

Evo da ubacim par slika vezano za farbanje znaka. Slike nisu sa mog brava jer ja nisam slika svoj u postupku. Na prvoj slici u supljinu izmedju plastike i tog crnog dijela stavi se kacavida i lagano se podvlaci pod plastiku gurajuci ju vani. Lipilo je jako slabo pogotovo ako su mjehurici ispod i odma ce se odvojiti plastika.


Ja sam samo noktima ocistio svoju plastiku od ostatka trake, oprao spuzvicom i posusio.




Nikako pretjerano naljevat sprejem da ne digne srebrna slova FIAT. Bolje vise puta nek se dobro osusi.


Nakon toga na tu ofarbanu povrsinu naljepit dvoslojnu traku , obrezat po rubovima i zavrsni proizvod je vidljiv. Moze se ljepit i silikonom(ovisno sto imas pri ruci ) Ovaj kolega je jos srebrni okvir farbao u crno ( plasti dip )  :ok:

AntonioK

Da li triba skiniti rešetke,pa onda znak ili se znak može skiniti bez diranja rešetki?

robert_zd

Koliko vidim za skinut prednji komplet znak treba skinut i resetke. Iza je matica koja ga drzi.

danijel044

Samo sam informativno pitao koliko je taj novi znak u Fiatu   600 kn  :oo: :oo: :oo: :oo: :tres:



Citat: punto1976  u 22 Siječanj 2016, 14:09:59
Naprijed ti je veći, otraga manji. i prednji je jeftin jer je samo znak pa košta možda 125 kn.
Probat ću sa kumom složit oba dva, on ima tiskaru i kaže da to može napravit sa smolom isto kao i talijani. Kad riješimo javit ću kak je ispalo.

Jesi odradio ti Å¡ta?  ili si kupio onaj talijanski?